reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ej no dziewczyny, ja też nieumalowana chodzę [emoji3] brwi niezrobione, nic na twarzy oprócz kremu nie używam z ziaji i tylko włosy ogarniam tzn czeszę w warkocz i czapkę narzuciłam na głowę też, bo wieje bardzo. To wszystko przez to „futro”, a kupiłam je w ciucholandzie za grosze [emoji23] i teraz mogę się maskować i byle co zarzucę, a wszyscy pomyślą, że się stroje na spacer, a mi po prostu jest cieplutko i wygodnie i kocham te spojrzenia jak niektórzy patrzą i myślą, że mam z prawdziwego zwierza na sobie to i niewidomo jaka „Pani” ze mnie, a ja często w ciucholandzie się ubieram i takie perełki znajduje. Oczywiście w życiu nie zalozylabym na siebie prawdziwego futra [emoji34][emoji36]
Ty co byś nie założyła będziesz ładnie wyglądać bo jesteś ładna...No i te włosy ...marzenie a w tym futrze to już wogole:)
 
Ja wczoraj tez nie byłam, bo padało od południa do wieczora i w sumie to do dziś rano, ale w poniedziałek tez byliśmy tylko 30 minut, wiec dziś nadrabiamy. Wyszłam od 12:10 i pospaceruje do 13:30 a później od 16:30 pojedziemy na godzinkę autem do tego naszego lasku żeby nałapać świeżego powietrza, bo w domu już nuuudy i zrobiłam wszystko co się da [emoji28]

My dziś nie idziemy, nie chcę kusić losu, bo jutro szczepienie mamy :)
 
My dziś nie idziemy, nie chcę kusić losu, bo jutro szczepienie mamy :)

Ah to też bym nie ryzykowała :) my dopiero 17 listopada następne także wtedy tez pewnie będę bardziej ostrożna [emoji846]

Dziś udało się 1,5 h być na powietrzu i młoda spała [emoji173]️ a za godzinkę może znowu nam się uda pojechać jeszcze na godzinkę do lasu pospacerować także dziś będzie nadrobione wczoraj i przedwczoraj [emoji5]
 
Ja już dawno po powrocie ze szpitala robiłam porządki odzieżowe i poodkladalm to w co nie wchodziłam, a teraz już biodra mi się zmniejszyły i schudłam znowu. Ale pretekst mam żeby dokupić na zimę jeszcze 2 pary spodni normalnych, bo tak to tez mam te legginsy ciążowe, ale one już za cienkie na dwor i 2 pary spodni normalnych i nic [emoji52]
Ja właśnie w ciążowych chodze :D najgorzej właśnie u mnie z biodrami, strasznie szerokie się zrobiły
 
Kasiula dzięki za rade! Podziałało :) ściągnęłam w te 15 min jakoś 80 ml mojego mleka z dwóch piersi, bo wcześniej karmiłam to wyjadła zapasy, ale i tak jestem zadowolona, że tyle się udało, bo czasami jak wydziwiala przy jedzeniu to miałam wątpliwości czy ja w ogóle mam mleko :O ale jednak mam. No i podgrzałam to moje mleczko i wlałam do butli i magia, bo Kornelia załapała i wyczuła, że to moje mleko a nie sztuczne i jadła z butelki normalnie :)
A może nie pasuje jej to mm z rossmana? Bo chyba zmieniłaś ostatnio. A to wcześniejsze mm Ci piła normalnie
 
reklama
Do góry