reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Witam wszystkie mamy:happy2:Też jestem mamą sierpniową, 13 sierpnia urodziłam córcię Maję i od czasu do czasu was podczytuje bo można się dowiedzieć ciekawych rzeczy:-) :) Nie chcę się wam wtrącać w wasze rozmowy bo wy się już trochę znacie ale jak będę mogła czasami jakoś pomóc, coś podpowiedzieć to chętnie o ile moje dziecię mi pozwoli:wink: Nie zamierzam tu nikogo krytykować ani oceniać tym bardziej, że jestem nowa hihi Bardzo mi się podoba to, że tak się fajnie razem trzymacie i wspieracie;) pozdrawiam wszystkie mamy i wasze fajniutkie dzieciaczki;)
Witamy :) Miło, ze ktos tu nas jeszcze podczytuje w 'dobrej wierze'

Znow nie spie od 3 i nadrobiłam wczorajszy dzień. Jednak nie wiem po co tu te spory, widocznie za spokojnie tu mialysmy... :/
 
A wy jak byście zrobiły ? Pierw kupić mate a jak będzie starsza to basen z piłeczkami ? Czy odrazu mate którą można przerobić na basenik ?
Screenshot_2018-10-24-06-51-16-328_pl.tablica.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-24-06-51-16-328_pl.tablica.png
    Screenshot_2018-10-24-06-51-16-328_pl.tablica.png
    101,2 KB · Wyświetleń: 387
reklama
Witaj Zabka2018!
Mam nadzieje, ze nie zrażą Cię ewentualne dalsze zaczepki koleżanek z innych forów, które zakłócają nasz porządek :)
@klaudia975 Kochaniutka! U mnie siostra z basenem na kulki poszła po kosztach. Kupiła zwykły dmuchany basen i na Allegro dokupiła kulki. I wtedy będziesz mogła kupić i matę i basen na kulki [emoji4] ja tak zapewne zrobie :)

@KatiNails ale pięknie wyglądasz w tych krótkich włosach! No nie mogę się napatrzeć.

U nas jutro szczepienie, a Młodzieniec jakby kataru dostał :/ poobserwuje go dziś i jak coś to chyba będę przekładała szczepienie, żeby biedy sobie nie narobić.
 
Do góry