reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja bym najpierw kupiła matę, bo zanim zacznie siedzieć w tym basenie i mieć radoche to jeszcze parę miesięcy minie. Aczkolwiek wydaje mi się, że dzieci tym basenem są słabo zainteresowane, że fajnie wygląda tylko do fotki, jako ozdoba :D
Tak ? Mi się wydaje , że właśnie dzieci lubią się bawić kulkami itp. szkoda było by wydać ok..300zl żeby tylko sobie stal w pokoju :D
To mówisz , że teraz lepiej kupić fajniejsza mate ? :)
 
reklama
Witaj Zabka2018!
Mam nadzieje, ze nie zrażą Cię ewentualne dalsze zaczepki koleżanek z innych forów, które zakłócają nasz porządek :)
@klaudia975 Kochaniutka! U mnie siostra z basenem na kulki poszła po kosztach. Kupiła zwykły dmuchany basen i na Allegro dokupiła kulki. I wtedy będziesz mogła kupić i matę i basen na kulki [emoji4] ja tak zapewne zrobie :)

@KatiNails ale pięknie wyglądasz w tych krótkich włosach! No nie mogę się napatrzeć.

U nas jutro szczepienie, a Młodzieniec jakby kataru dostał :/ poobserwuje go dziś i jak coś to chyba będę przekładała szczepienie, żeby biedy sobie nie narobić.
A jaka mate masz na oku ?:) Nie mogę się zdecydować :p
Myślałam też nad basenem dmuchanym ale tamten taki ładny [emoji23]
 
Witaj Zabka2018!
Mam nadzieje, ze nie zrażą Cię ewentualne dalsze zaczepki koleżanek z innych forów, które zakłócają nasz porządek :)
@klaudia975 Kochaniutka! U mnie siostra z basenem na kulki poszła po kosztach. Kupiła zwykły dmuchany basen i na Allegro dokupiła kulki. I wtedy będziesz mogła kupić i matę i basen na kulki [emoji4] ja tak zapewne zrobie :)

@KatiNails ale pięknie wyglądasz w tych krótkich włosach! No nie mogę się napatrzeć.

U nas jutro szczepienie, a Młodzieniec jakby kataru dostał :/ poobserwuje go dziś i jak coś to chyba będę przekładała szczepienie, żeby biedy sobie nie narobić.
Szczepienie lepiej przesuń na za dwa tygodnie. Niech maluch dojdzie do siebie :*
Uroki jesieni :/
 
Zachodniopomorskie, mała miejscowość pod Szczecinem także PRAWIE nad morzem :laugh2: Jaki synek punktualny;-) ;) To dla nas 13tka szczęśliwa:D
No u mnie zrobił prezent na rocznicę ślubu[emoji16]
Ja bym najpierw kupiła matę, bo zanim zacznie siedzieć w tym basenie i mieć radoche to jeszcze parę miesięcy minie. Aczkolwiek wydaje mi się, że dzieci tym basenem są słabo zainteresowane, że fajnie wygląda tylko do fotki, jako ozdoba :D
Powiem Ci, że kupiliśmy chrześnicy namiot z kulkami i zrobił furorę[emoji16]uwielbia go.
 
Piękna zmiana [emoji173]️ Ja tez o tym myśle, ale mężowi się ten pomysł nie bardzo podoba... A ja pewnie będę zalowac jak zwykle [emoji14] ale z drugiej strony moje włosy są zniszczone, mimo ze będąc w Polsce podcinalam, to przydałoby się im więcej ściąć. Może się skuszę przy kolejnym urlopie w PL.
To ja z tych że czy włosy czy paznokcie wiem, że odrosna :)
Mężowi też pomysł ścięcia włosów się nie podobał. A jak wrócił z pracy to powiedział że jednak fajnie to wygląda :D
 
A jaka mate masz na oku ?:) Nie mogę się zdecydować :p
Myślałam też nad basenem dmuchanym ale tamten taki ładny [emoji23]
My mamy matę z Tiny Love leśna zabawa albo coś takiego. Miki dostał od Cioć z moich studiów [emoji5]
IMG_1025.JPG

Jest super, bo na macie są szeleszczące elementy, i te zabawki wydają różne dźwięki. A jak dzieciaczek dostanie ręka do świecących elementów ptaszka to się zmienia muzyka. Wiec i później będzie frajda ;)

No u mnie zrobił prezent na rocznicę ślubu[emoji16]Powiem Ci, że kupiliśmy chrześnicy namiot z kulkami i zrobił furorę[emoji16]uwielbia go.
Aniu, chwal się co to za namiot z kulkami. Basel to słyszałam, ale namiot? [emoji4] Święta idą potrzebne inspiracje na prezenty, bo u mnie duzo dzieci w rodzinie [emoji12]
 

Załączniki

  • IMG_1025.JPG
    IMG_1025.JPG
    374,5 KB · Wyświetleń: 345
Ooo hihi Ja miałam termin na 8 sierpnia według OM a Maja postanowiła wyjść o 1 w nocy ( wody mi odeszły ) właśnie 13 sierpnia:happy:
Czyli posiedziała dłużej :D
Ja to ogolnie termin z Om miałam na 29 sierpnia. Z wieku ciąży 21 sierpnia (szybką owu i zagnieżdżanie że 6 dni przed terminem @ wiedziałam o ciąży :))
Termin cc miał być na 13 sierpnia, potem lekarz mówił że może jednak 10 (bo na wizycie 26lipca mówiłam mu ze od półtora tyg po trochę odchodzi mi czop, z synem jak odszedł jednego dnia rano to następnego dnia wieczorem odeszły wody :)) 27 lipca o 18 byłam w szpitalu z powodu całodziennych duszności. 21 zaczęły się skurcze powoli. A potem ból taki ze ryzyko pęknięcia macicy podczas skurczu i cc na cito. Wg om 35+3, a wg wieku ciąży 36+4. Ja mam na wypisie że urodziłam w 35 tc, a Maja na swoim ma 36tc. Bo oprócz niskiej masy urodzeniowej (2450) nie miała innych tak na prawdę oznak wcześniactwa. Tzn brak odruchu ssania ale to się zdarza też i dzieciom urodzonym w terminie
 
Witaj Zabka2018!
Mam nadzieje, ze nie zrażą Cię ewentualne dalsze zaczepki koleżanek z innych forów, które zakłócają nasz porządek :)
@klaudia975 Kochaniutka! U mnie siostra z basenem na kulki poszła po kosztach. Kupiła zwykły dmuchany basen i na Allegro dokupiła kulki. I wtedy będziesz mogła kupić i matę i basen na kulki [emoji4] ja tak zapewne zrobie :)

@KatiNails ale pięknie wyglądasz w tych krótkich włosach! No nie mogę się napatrzeć.

U nas jutro szczepienie, a Młodzieniec jakby kataru dostał :/ poobserwuje go dziś i jak coś to chyba będę przekładała szczepienie, żeby biedy sobie nie narobić.
Dziękuję Kochana :*
A z szczepienie lepiej przełożyć jak katar ma :*
 
Wiem , że latarek rządzi wśród mam. A natknęłam się jeszcze na coś takiego. Miałaś któraś styczność z podobnym ?:)
Screenshot_2018-10-24-07-47-04-711_com.android.chrome.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-24-07-47-04-711_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-10-24-07-47-04-711_com.android.chrome.png
    62,4 KB · Wyświetleń: 329
reklama
Do góry