reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dobra kobity, ja też już idę się przespać, bo moja oczywiście już śpi od 2 h ponad, ale na mnie a ja zamiast też odsypiac w końcu to Internety mi w głowie i znowu jutro będę wymęczona [emoji16][emoji16]


Dobranoc ❣️
 
Ona ma irokeza na głowie? ☺
Nie podpieraj jej poduszkami żeby siedziała. Ja tak nigdy nie robiłam. Kładłam wokół Natalki poduszki jak siedziała w razie jakby poleciała żeby miała miękkie lądowanie ale ona sama siedziała i trzymały ją w tej pozycji jej mięśnie a nie poduszki.
Teraz dopiero przeczytalam :p irokeza ma od urodzenia i nawet nie musze go ukladac bo sam jest i nie chce sie ulizac :D a poduchy sa polozone przy niej zeby sie wlasnie nie przegiela na bok..ja to nazywam podparcie :p a utrzymuje sie ladnie ;) zreszta i tak dlugo nie siedzi.. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wow super :)

Ja chyba się zdecyduje na taka zwykła z Allegro tzn jest za grosze, bo 70 zł i tez ma dużo elementów kolorowych, szeleszczące elementy na macie, na wprost dziecka nóżek są wielkie przyciski, które nóżkami może naciskać i wydobywają się różne dźwięki [emoji5][emoji4]
Miałam Ci pisać. Nie kupuj jej. Okazało się , że jest tak malutka , że dziecko zaraz by było z główką na ziemi. Ten plastik z fortepianem jest luźno, nie trzyma się tej "maty". A ona cLa jest ogólnie , nie wielka. Jest długości dziecka na szerokość też, ogólnie beznadziejna :/ a żeby dziecko później usiadło pod fortepianem musiało by mieć spłaszczone nóżki żeby je tam wsunąć
 
No właśnie na brwiach się zdarza. Ale na czole.. nie wiem. Jeśli to ciemieniucha to niech smaruje oliwką i potem pieluszką tetrową zwilżoną w ciepłej wodzie lekko przeciera albo w kąpieli tak to powinno zejść powoli.
Tak robi właśnie. Ale zdziwiłam się , że Taki Plat ogromny na całym czolku powstał :/
 
Ewa jeszcze raz to napisze
Ola napisała tylko „ nie lubię” nic więcej Klaudia sama od siebie zaczęła ja wyzwać
Co ciekawe dostałyśmy od kogoś screna z wypowiedzią Klaudii która JAKO PIERWSZA NAPISAŁA DO OLI dlatego tu przyszłyśmy
Każdy ma prawo wyrażania opinii w internecie jak sama napisałaś ola ci nie ublizyla
Klaudia nie musiała jako pierwsza się wychylać i obrażać dlatego stanęłyśmy w obronie koleżanki
wyśmiewanie ze ola to ta która gwałci męża ... słabe to było wiec nie dziw się ze zaczęłyśmy pisać
Jesteś dorosła i chyba nie potrzebujesz adwokata który cię broni ... i od razu pisze w twoim imieniu jak to zrobiła Klaudia
I sama sobie przeczyszcz. Ewa jest dorosła i nie potrzebuje adwokata a Wy jeden po drugiej stanęłyscie w obronie Olki. To ona nie jest dorosła ? Potrzebuje adwokatów ? W takiej ilości ? A jeśli macie coś do mnie to proszę awanturować się do mnie a nie do wszystkich sierpniowek w tym Ewy. Bo akurat ona, ma więcej świadomości na temat wychowania dziecka niż Wy wszystkiego pozal się Boze razem wzięte.
"Łobroniłyśta kuleżankee" ? To Sio stąd [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny moje nie reagujcie na te irytujące wpisy to się w końcu co niektórym znudzi jak zobaczą że żadnej z nas to nie rusza. Bo mnie nerwy powoli biorą że na naszym forum takie cyrki. Ja chcę czytać nasze wpisy dot naszych dzieci a jak komuś się nudzi to niech sobie czyta i się uczy na pamięć naszych wpisów jak lubi.
Dobranoc
Trzeba uciekać na prywatne bo nas pogryzą, zachowują się jak by wściekliznę miały, co druga to mądrzejsza.
 
Do góry