reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam :happy2: Też jestem mamą sierpniową i od czasu do czasu Was podczytuje :-) :) Nie chcę się wtrącać w Wasze rozmowy bo Wy się już trochę ,,znacie,, ale jak będę mogła czasami jakoś pomóc, coś podpowiedzieć to chętnie :) Bardzo fajne jest to, że tak się razem trzymacie i wspieracie;) Pozdrawiam wszystkie mamy i Wasze dzieciaczki;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamy:happy2:Też jestem mamą sierpniową, 13 sierpnia urodziłam córcię Maję i od czasu do czasu was podczytuje bo można się dowiedzieć ciekawych rzeczy:-) :) Nie chcę się wam wtrącać w wasze rozmowy bo wy się już trochę znacie ale jak będę mogła czasami jakoś pomóc, coś podpowiedzieć to chętnie o ile moje dziecię mi pozwoli:wink: Nie zamierzam tu nikogo krytykować ani oceniać tym bardziej, że jestem nowa hihi Bardzo mi się podoba to, że tak się fajnie razem trzymacie i wspieracie;) pozdrawiam wszystkie mamy i wasze fajniutkie dzieciaczki;)
Witaj :) moja Maja tez miała przyjść na świat 13 sierpnia [emoji23]
Koniec końców urodziła się 28 lipca, ale zostałam z sierpniowkami że względu na atmosferę :) witamy :*
 
Dałam paracetamol w dniu gdy mała była po szczepieniu, bo była po przebudzeniu bardzo marudna i płakała z 30 minut, więc sądziłam, że coś jej dolega z brzuszkiem, a on jest również przeciwbólowy, więc mało mnie interesuje takie Twoje szczekanie jak teraz :)
Krzywdy jej tym czopkiem nie zrobiłam, a i przy okazji później się wypróżniła także coś Ci nie wyszło.

Ale miło jakie to wy jesteście zaangażowane w każdy nasz post i pamiętliwe, teraz nie uwierzę, że przyszłyscie tu bronić kolezanke, bo celowo prowokujecie i uważacie się za kogoś lepszego od nas, krytykując postępowanie nasze, a same co robicie? ;)

I tak na marginesie to biedne te wasze dzieciaczki skoro wy tyle czasu spędzacie z nosem w telefonie.. bo ogarniać 2 fora naraz i to jeszcze nie te swoje to jakiś kosmos jak dla mnie.

Ale nie nie nie, wróć, przecież wy to te idealne i nieomylne mateczki.. i wszystko robicie tak jak trzeba. Szkoda tylko, że jedno wielkie [emoji90][emoji90][emoji90][emoji90] wam do tego co każda z nas robi i jak robi. Nie wy jesteście od oceniania naszych poczynań względem naszych dzieci, bo uwaga to są NASZE dzieci i każda z nas kocha swoje maleństwo do szaleństwa i chce dla niego jak najlepiej.
Jak widać wy zamiast się zająć swoimi to wolicie tutaj nam uprzykrzać życie.
To wy finalnie pokazujecie jakie jesteście płytkie i niedojrzałe. Kultury rodzice chyba tez nie nauczyli, bo skoro jesteście tutaj na chama i nikt was tu nie chce to sie wctakiej sytuacji podwija ogon i spieprza do siebie :)
Otóż to :)
 
Witam wszystkie mamy:happy2:Też jestem mamą sierpniową, 13 sierpnia urodziłam córcię Maję i od czasu do czasu was podczytuje bo można się dowiedzieć ciekawych rzeczy:-) :) Nie chcę się wam wtrącać w wasze rozmowy bo wy się już trochę znacie ale jak będę mogła czasami jakoś pomóc, coś podpowiedzieć to chętnie o ile moje dziecię mi pozwoli:wink: Nie zamierzam tu nikogo krytykować ani oceniać tym bardziej, że jestem nowa hihi Bardzo mi się podoba to, że tak się fajnie razem trzymacie i wspieracie;) pozdrawiam wszystkie mamy i wasze fajniutkie dzieciaczki;)
Hej :) fajnie , że się ujawnilas :) gratuluję córeczki ❤️
 
I scielam te włosy [emoji23] było tak jak na pierwszym a jest tak jak na drugim :DZobacz załącznik 910143Zobacz załącznik 910144
Piękna zmiana ❤️ Ja tez o tym myśle, ale mężowi się ten pomysł nie bardzo podoba... A ja pewnie będę zalowac jak zwykle :p ale z drugiej strony moje włosy są zniszczone, mimo ze będąc w Polsce podcinalam, to przydałoby się im więcej ściąć. Może się skuszę przy kolejnym urlopie w PL.
 
Piszecie, ze Wam sie włosy mniej przetłuszczaja, ja natomiast musze częściej myc. Może to efekt zabiegu keratynowego, który robiłam ostatnio, ale przynajmiej umyje, wysusze i nic nie musze więcej robic. Czuje także, ze mój organizm jest osłabiony. Włosy nie wypadają jeszcze, ale np zrobił mi się jęczmień na oku i jest tak uciążliwy, najchętniej bym go wydrapała :/ Wy tez czujecie, ze Wasze organizmy są slabsze po porodzie?
 
reklama
Do góry