reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Moja tylko dźwiga główkę ładnie ale nie przewraca się jeszcze. Za rzadko ja układam na brzuchu tak mi się wydaje :/ dzisiaj USG bioderek o 16 i też się boje bo to już 12 tydzień :/
Moja ma 2mies więc jeszcze ma czas ale obawy mam. My byliśmy na usg bioder ale nie jestem zadowolona bo tak na szybkiego zrobił i bez tych wałków.
 
reklama
No ja też tak mam i chyba bym oszalała jak bym nie mogła wyjść na dłuższy spacer.

Nie oszalalabys;) kwestia przyzwyczajenia moja je co 2 a 2.5 godziny i jak jesteśmy na spacerze to się karmimy w parku albo w kawiarni, mała ma mleko a ja kawę :) mam taka osłonkę do karmienia, już się przyzwyczaiłam do karmienia w miejscach publicznych.
 
Dzwonili do mnie z Ośrodka Wczesnej Interwencji, że zwolnili się miejsce na dziś na 11.30:) (termin wizyty mamy na 04.01) także super. Od razu z przychodni jadę do domu, nakarmię Izę i jedziemy bo to z drugiej strony Gdańska więc że 35-40 min będziemy jechały. Ciekawe co mi tam powiedzą. Nie wiem nawet dokładnie czym taki ośrodek się zajmuje.
Miłego dnia dziewczyny:)
 
Nie oszalalabys;) kwestia przyzwyczajenia moja je co 2 a 2.5 godziny i jak jesteśmy na spacerze to się karmimy w parku albo w kawiarni, mała ma mleko a ja kawę :) mam taka osłonkę do karmienia, już się przyzwyczaiłam do karmienia w miejscach publicznych.
No pewnie bym robiła tak jak ty :) byleby tylko wychodzić z domu.
 
Moja tylko dźwiga główkę ładnie ale nie przewraca się jeszcze. Za rzadko ja układam na brzuchu tak mi się wydaje :/ dzisiaj USG bioderek o 16 i też się boje bo to już 12 tydzień :/
Moja też jeszcze sama się nie przewraca , ale jakoś się nie przejmuje :) jeszcze przyjdzie na to czas , a każde dziecko rozwija się swoim tempem , np jedno dziecko będzie chodzić w wieku 10 msc a drugie 14 msc wcześniej czy później ale i tak to nastąpi :) nie przejmuj się :*
 
Jak tak czytam, że wasze dzieci tak ładnie działają główki i przywracają się z brzuszka na plecy to zaczynam się martwić. Normalnie bym się nie martwiła, bo wiem że każde dziecko rozwija się własnym tempem ale Iza jest po przejściach i każde jej opóźnienie w postępach będę z2strachans czy to nie przez chorobę.
Kasia nie martw się :) mój główkę podnosi ładnie dopiero od niedawna, ale jeszcze nie na długo. A przewracać jeszcze nawet nie próbuje :)
 
Nie oszalalabys;) kwestia przyzwyczajenia moja je co 2 a 2.5 godziny i jak jesteśmy na spacerze to się karmimy w parku albo w kawiarni, mała ma mleko a ja kawę :) mam taka osłonkę do karmienia, już się przyzwyczaiłam do karmienia w miejscach publicznych.
Też mam taką osłonkę i gdyby któraś szukała, to będę ją sprzedawać. Bo wiadomo u nas kp się skończyło. Użyłam jej 2 razy tylko. Szara w białe groszki z firmy mamabear :)
 
Moja tylko dźwiga główkę ładnie ale nie przewraca się jeszcze. Za rzadko ja układam na brzuchu tak mi się wydaje :/ dzisiaj USG bioderek o 16 i też się boje bo to już 12 tydzień :/

Będzie dobrze :) moja jeśli jest na brzuszku to często się przewróci na plecki, ale to przez przypadek i dlatego, ze jej główka np przekrzywi się na jedna stronę i jest ciężka i całe ciało nagle tez w jednym kierunku i dlatego tak jej się fuksem udaje. Ja mam jutro na 13;30 usg bioderek. My mamy jutro 10 tydzień 4 dzień i tez niby późno, ale do 12 tygodnia jest ok :)
 
Podobnie mi spacery wyglądają. Dzisiaj wyszlysmy z krzykiem. Pół bloku nas słyszało. Ale o dziwo zaraz usnęła a ja idę parę spraw załatwić. Pochwal się mieszkaniem jak skończycie :) ja myślę za tydzień zamawiać szafę i meble do kuchni ale mebli do kuchni trochę się obawiam przez internet , wychodzą grosze , na zdjęciu śliczne ale ciekawe jak na żywo

Ja mam wiele mebli z internetu z Allegro za grosze i jestem zadowolona. I tak za 3-4 lata jak kupimy jakiś domek niewielki to możliwe, ze weźmiemy te meble jeśli wytrzymają a jeśli nie to wtedy mi nie będzie aż tak szkoda skoro za narożnik 700 zł i za resztę tez grosze w porównaniu z kosmicznymi cenami w sklepach. Komoda i regał u małej w pokoiku, u nas komoda za 199 zł i ten regał na książki na niej za 80 zł. Szafa nasza to akurat ze sklepu, ale tez jakoś z 800 zł także opłacało się.
IMG_2029.JPG
IMG_2029.JPG
IMG_2029.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2029.JPG
    IMG_2029.JPG
    494,3 KB · Wyświetleń: 408
  • IMG_2029.JPG
    IMG_2029.JPG
    488,3 KB · Wyświetleń: 408
  • IMG_2029.JPG
    IMG_2029.JPG
    609,5 KB · Wyświetleń: 407
reklama
Do góry