reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Chyba się przelame i kuchenne też zamówię ;) dziekii ;)
Próbuj :) patrz na opinie czytaj dokładnie i będzie dobrze. My też dużo zamawiamy, hmm .. prawie wszystko [emoji16]
Jeśli jest uszkodzone to bez problemu oddają kasę a jak nie, zgłaszasz to allegro i oni oddają a sami załatwiają sprawę ze sprzedającym .

Jeśli ci się nie podoba coś. Zwrot masz :) nawet za darmo jeśli wybrałaś opcje in post
 
reklama
Też miala kolki przez kilka godzin. Nawet w szpitalu byłaś z nią więc nie gadaj , że nic a nic jej nie było. I nie chwali dnia przed zachodem słońca bo może Cię nie miło zaskoczyć [emoji16] czego oczywiście Ci nie życzę :*:)

Kolki, a skok rozwojowy to różnica :) miała coś tam przez 1,5 h. Ale patrząc z perspektywy czasu i mniejszego doświadczenia wtedy z dogadywaniem się z nią i obserwacją to sama już nie wiem czy to brzuszek był czy dosadne marudzenie. No byłam, bo chyba każda normalna matka by tak uczyniła :) nie przesadzajmy. Ja tam się cieszę daną chwila, po co myśleć negatywnie w stylu „ o nie lepiej się nie cieszę, bo w nocy da mi popalic skoro teraz śpi” itd [emoji28][emoji23][emoji23] pisze tylko ogólnie, że jak tak czytam to u nas dużo spokoju i tyle. Ale dobra, bo zara będzie, że przechwalam :) ja po prostu cieszę się, że jest w miarę spokojna i też nie wierze tym tabelkom ze skokami rozwojowymi co to piszą w którym tyg jaki etap dziecko ma, bo to absurd skoro każde dziecko jest inne, inaczej się rozwija, w innym tempie a oni z góry zakładają w którym tyg będzie skok [emoji4] wiadomo to tylko tak ogółem pewnie. Niemiło nie zaskoczy. Damy rade ze wszystkim, bo to nie koniec świata. Najważniejsze, ze mamy dzieci zdrowe i to powinno być motorem napędowym :) ja odkąd wpłacam na te różne akcje charytatywne i zbiórki ma siepomaga.pl i jak patrze na mega chore maleństwa, bo takie właśnie najczęściej wspieram przelewem to aż mi łzy lecą i dziękuje za to, ze moja jest taka zdrowa i że takie szczęście nas spotkało.
No ja wiem, że nie życzysz ;) pilnujecie po prostu moich słów hahah jakbym ja pisała w złym kontekście cokolwiek tu albo może serio się „chwale” [emoji3][emoji3]
 
Moja też jeszcze sama się nie przewraca , ale jakoś się nie przejmuje :) jeszcze przyjdzie na to czas , a każde dziecko rozwija się swoim tempem , np jedno dziecko będzie chodzić w wieku 10 msc a drugie 14 msc wcześniej czy później ale i tak to nastąpi :) nie przejmuj się :*
Kasia nie martw się :) mój główkę podnosi ładnie dopiero od niedawna, ale jeszcze nie na długo. A przewracać jeszcze nawet nie próbuje :)
Macie rację, wiem to. Staram się myśleć pozytywnie, że po zapaleniu opon nie będzie śladu ale nieraz mnie nachodzą zle myśli. T
 
Jesteśmy pi wizycie w OWI i jestem zaskoczona, że Iza będzie pod ich opieką do 1urodzin. Będze pod opieką fizjoterapeuty, laryngologa, psychologa i to jest kilkanaście wizyt w miesiącu. Myślałam, że raz na jakiś czas. Może to i dobrze niech ja obserwują. Lekarz, która nas kierowała na dalsze wizyty, która ja badała powiedziała, że nie widzi niczego niepokojącego ale ma chodzić na te terapie. Jedynie martwi ja to, że jest ułożona w literę C ale ona ma tak od urodzenia więc samo powinno zniknąć do 4miesiaca życia. No i tak jak myślałam. Mamy jeszcze raz zrobić usg bioderek bo to jest niedokładne oczywiście prywatnie. Dała namiary na lekarza. Szkoda tylko, że ten ośrodek jest tak daleko 2-3 razy tyg tam dojeżdżać to kupa czasu zejdzie no i godziny dupowate bo nieraz na 11 więc ok ale częściej na 14.00 więc będziemy wracać w korkach.
 
A tutaj pokazuje tak jak obiecałam w tamtym tyg te wszystkie ciuszki z ciucholandu na Śląsku co dałam 140 zł łącznie za wszystko i mamy już tez mega ciepły kombinezon na cała zimę i chyba tyle starczy, drugiego nie dokupuje. Będą inne wydatki przed świetami na pewno także zaoszczędziłam, bo on 25 zł kosztował a akurat jest sporo większy tak jakby 68/74 cm także grudzień/styczeń/luty mi w nim „pochodzi” :)

Zobacz załącznik 908002Zobacz załącznik 908003Zobacz załącznik 908004Zobacz załącznik 908005Zobacz załącznik 908006
be3f1772d74e21d0a37798a9e8bac28d.jpg
2c99b71a66e8023c6a7848e8efc2f833.jpg
bf18ac5f9e972cbcb5011f6e0e9b774e.jpg
eaec9b444b45d60fa9efa556f369019f.jpg
0c59d2735d1eaacdb1e294ad8ab6a1bd.jpg
635a91020cc9d903ab3fb0286bf6df06.jpg
Ładne zdobycze:)
 
reklama
Znalazłam sposób na moje dziecko, żeby w dzień spało dluzej niz 20min :D kładę się z nim do łóżka i karmię, przebudza się i znowu karmię i jak już głębiej uśnie to uciekam :) tym sposobem wczoraj przespał ciągiem godzinę odkąd zabrałam mu cyca a to już duży postęp.

Dzisiaj szczepienie. Aż się boję swojej i jego reakcji. Mieliśmy iść z moim M ale musiał jechać w Polskę :/
 
Do góry