reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jest mąż ale jakby go nie było.. O 7 rano przyszedł gość zamontować nam meble pod zabudowę i Tomek tam przy nim gania a w tym tygodniu pracuje od 14 do 22 więc najgorszy czas jestem sama.. Wczoraj wzięłam małego na spacer to taki koncert dał że szybko wróciliśmy.. Ludzie się na mnie patrzyli jakbym go ze skóry obdzierała.
Cierpliwości życzę. Przejdzie ale umeczysz się tu i mały.
 
Jak tak czytam, że wasze dzieci tak ładnie działają główki i przywracają się z brzuszka na plecy to zaczynam się martwić. Normalnie bym się nie martwiła, bo wiem że każde dziecko rozwija się własnym tempem ale Iza jest po przejściach i każde jej opóźnienie w postępach będę z2strachans czy to nie przez chorobę.
 
Jest mąż ale jakby go nie było.. O 7 rano przyszedł gość zamontować nam meble pod zabudowę i Tomek tam przy nim gania a w tym tygodniu pracuje od 14 do 22 więc najgorszy czas jestem sama.. Wczoraj wzięłam małego na spacer to taki koncert dał że szybko wróciliśmy.. Ludzie się na mnie patrzyli jakbym go ze skóry obdzierała.
Podobnie mi spacery wyglądają. Dzisiaj wyszlysmy z krzykiem. Pół bloku nas słyszało. Ale o dziwo zaraz usnęła a ja idę parę spraw załatwić. Pochwal się mieszkaniem jak skończycie :) ja myślę za tydzień zamawiać szafę i meble do kuchni ale mebli do kuchni trochę się obawiam przez internet , wychodzą grosze , na zdjęciu śliczne ale ciekawe jak na żywo
 
Ja tak czytam o tych waszych trudnych chwilach z maleństwami i tymi skokami rozwojowymi i u mnie chyba nie było jeszcze takiego czegoś hah albo nie pamietam. A jest już 10 tydzień i 3 dni. Może każde dziecko inaczej przechodzi te skoki, nie wiem. W każdym razie czasami widze te nowe umiejętności u niej, ale nie jest marudna często, w sumie w ogóle. To może moja w czasie snu przechodzi te skoki rozwojowe, bo dużo śpi w ciągu dnia [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Jak tak czytam, że wasze dzieci tak ładnie działają główki i przywracają się z brzuszka na plecy to zaczynam się martwić. Normalnie bym się nie martwiła, bo wiem że każde dziecko rozwija się własnym tempem ale Iza jest po przejściach i każde jej opóźnienie w postępach będę z2strachans czy to nie przez chorobę.
Moja tylko dźwiga główkę ładnie ale nie przewraca się jeszcze. Za rzadko ja układam na brzuchu tak mi się wydaje :/ dzisiaj USG bioderek o 16 i też się boje bo to już 12 tydzień :/
 
reklama
Do góry