reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Cześć dziewczyny :) witam się nieśmiało :)
Dziś 6 dni do terminu@, 9 dpo. Test ciążowy pozytywny i to nie z porannego moczu :)
Jutro jeszcze beta w celu 100% potwierdzenia :)
Wstępnie termin na 29 sierpnia ale będę mieć umawiane CC więc pewnie koło 22 sierpnia zrobią tak plus minus :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
1513077869-34ec14c65b7aca14-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Polka33 oj tak kciuki zacisniete za dziewczynki. Mnie takze bardzo marzy sie cora.. moze to glupie ale zazdroszcze innym dziewczyma ktore maja corki..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie chwale się ale ja mam dwie dziewczynki czasami takie piękne ubrania są dla dziewczynek ze aż żal nie kupić na dziewczynki mnóstwo się pieniędzy wydaje. Sobie potrafię odmówić żeby tylko dziewczynom kupic
 
Czesc dziewczyny.
Zapisalam sie do lekarza i czy wy tez tak dlugo czekaliscie na wizyte do swojego lekarza bo ja az rowny miesiac na 12.01.. i zaraz chyba sie przejde i gdzies inndziej zaspisze bo zglupieje..

Ja mialam cukier podwyzszony w drugiej ciazy. I musialam byc na diecie i kontrolowac cukier..

Dziewczyny czy wy tez tak macie badz mialyscie ze po zrobieniu testu nadal chodzilyscie do lazienki co chwile i sprawdzalyscie czy okres nie przyszedl.. ja tak mam.. i chyba wariuje.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzwonie do położnej ok godziny 13 i mowie ze chce do lekarza i jestem umowiona o 15.30 lekarza przyjeżdża i ide. Tak było w drugiej ciąży mam nadzieje ze teraz nic się nie zmieniło
 
A macie juz apetyt na cos specjalnego? Ja naradzie nie ostatnio nie smakowaly mi zwyczajne smażone kotlety z piersi kurczaka i kawa tez cos ma dla mnie dziwny smak
 
Cześć dziewczyny :) witam się nieśmiało :)
Dziś 6 dni do terminu@, 9 dpo. Test ciążowy pozytywny i to nie z porannego moczu :)
Jutro jeszcze beta w celu 100% potwierdzenia :)
Wstępnie termin na 29 sierpnia ale będę mieć umawiane CC więc pewnie koło 22 sierpnia zrobią tak plus minus :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
1513077869-34ec14c65b7aca14-aaaaaa.jpeg
Gratulacje;-) a dlaczego CC?
 
Madzia0-1 ja dzis poszlam do innej przychodni i znalazlam lekarza ktory przyjmuje od reki i rozmawialam z nim dzis, kazal przyjmowac kwas foliowy uwazac na infekcje i przyjsc najlepiej w srode odrazu po swietach bo wtedy bedzie cos widac ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje;-) a dlaczego CC?
Pierwsze miałam CC. Strasznie źle wspominam najpierw syn 7,5 h z takimi bólami krzyża że świadomość trafiłam, brak postępów i w końcu CC. Drugi poród też będę miała CC bo jeszcze przed ciążą rozmawiałam na ten temat z moim ginekologiem ;)
Po cc bardzo szybko do siebie doszłam :) nie jedna po sn gorzej niż ja się męczyła
Madzia0-1 ja dzis poszlam do innej przychodni i znalazlam lekarza ktory przyjmuje od reki i rozmawialam z nim dzis, kazal przyjmowac kwas foliowy uwazac na infekcje i przyjsc najlepiej w srode odrazu po swietach bo wtedy bedzie cos widac ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwsze miałam CC. Strasznie źle wspominam najpierw syn 7,5 h z takimi bólami krzyża że świadomość trafiłam, brak postępów i w końcu CC. Drugi poród też będę miała CC bo jeszcze przed ciążą rozmawiałam na ten temat z moim ginekologiem ;)
Po cc bardzo szybko do siebie doszłam :) nie jedna po sn gorzej niż ja się męczyła

No różnie każdy to przechodzi ja dwa razy SN urodziłam i nie wyobrazam sobie CC panicznie się boje. Z pierwszym trochę się meczylam drugim juz było lepiej.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia, niestety muszę Was opuścić bo nie będę sierpniowo mama :( życzę wam wszystkim powodzenia

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej u mnie dwa testy pozytywne dziś wizyta u lekarza:-) 4 miesiące temu urodziłam cudownego synka, a teraz to ciaza z zaskoczenia :p
 
Do góry