reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A no tak, to akurat wiem. Ja z tych szczęściar co to nic nie bolało itd do 36/37 tyg to może albo się rozkręci albo będę się męczyć dłużej niż te 8 dni, które zostało [emoji14]
Nie ma się co nastawiać już chyba :) wiadomo, każda która jest przy końcówce, chciałaby już być po :) ale jakby każdy objaw miałby być tym zwiastującym szybki poród, to połowa z nas już by urodziła [emoji16]
 
reklama
Prawie wcale nie spałam. Cały czas mam dosyć bolesne spęcia brzucha a mały praktycznie cała noc się rusza w brzuchu. Nie kopie nie wiadomo jak mocno ale cały czas się rusza. Wydaje mi się, że to tylko bóle przepowiadające ale coś długo nie chcą przejść bo to już z 5 godzin. W nocy jakoś koło 1:30 dopakowywałam torbę do szpitala i chyba mam już wszystko, oprócz wyniku anty HBs który dzisiaj powinien już być do odbioru. Mąż zaraz jedzie do pracy i wróci po 15 a ja zostanę sama z tymi skurczami :( wieczorem dopadła mnie też "dwójeczka" ale taka, że aż miałam skurcze w jelitach no i nie miałam apetytu. Teraz za to po tej ciężkiej nocy zaraz wyjem pół lodówki jeśli się do niej doczłapię ;)
Mam nadzieje, że u Was nocka była spokojniejsza ;)
Teraz mały fika jeszcze bardziej bo dostał czkawki ;)
Miłego dnia :)
 
Nie ma się co nastawiać już chyba :) wiadomo, każda która jest przy końcówce, chciałaby już być po :) ale jakby każdy objaw miałby być tym zwiastującym szybki poród, to połowa z nas już by urodziła [emoji16]

Ja tam uważam, że każdy organizm jest inny i nie patrzę raczej na to, że połowa już ma objawy i nadal nie urodziła, bo każda z nas jest inna :D dlatego ja nie mówię o szybkim porodzie, po prostu do weekendu super by było już się rozpakować, ale co ona zrobi to już inna kwestia :)
 
Prawie wcale nie spałam. Cały czas mam dosyć bolesne spęcia brzucha a mały praktycznie cała noc się rusza w brzuchu. Nie kopie nie wiadomo jak mocno ale cały czas się rusza. Wydaje mi się, że to tylko bóle przepowiadające ale coś długo nie chcą przejść bo to już z 5 godzin. W nocy jakoś koło 1:30 dopakowywałam torbę do szpitala i chyba mam już wszystko, oprócz wyniku anty HBs który dzisiaj powinien już być do odbioru. Mąż zaraz jedzie do pracy i wróci po 15 a ja zostanę sama z tymi skurczami :( wieczorem dopadła mnie też "dwójeczka" ale taka, że aż miałam skurcze w jelitach no i nie miałam apetytu. Teraz za to po tej ciężkiej nocy zaraz wyjem pół lodówki jeśli się do niej doczłapię ;)
Mam nadzieje, że u Was nocka była spokojniejsza ;)
Teraz mały fika jeszcze bardziej bo dostał czkawki ;)
Miłego dnia :)
Witam się. Ja już od godziny nie śpię. Przewracam się z boku na bok i analizuje w głowie zawartość toreb do szpitala ☺ wstawałam na siku chyba co godzinę. Ale nic mi ogólnie nie dolega oprócz twardnienia brzucha co jakiś czas i lekkiego pobolewania jak na okres. Mały też nie śpi już i fika mi po żebrach☺ może jeszcze mi się oko przymknie na chwilkę chociaż zanim córka wstanie..
Obyś wytrzymała tylko do powrotu męża. Uszykuj wszystko w razie czego do awaryjnego wyjścia z domu. Zjedz śniadanie i leż jak najwięcej. Jakby było coraz gorzej to dzwoń po męża.

Wszystkim Annom życzę pomyślnego i szybkiego rozwiązania i mnóstwo radości ze swoich Skarbów ☺

Miłego dnia dziewczyny ☺
 
Dokładnie [emoji23] większość populacji ma teraz koslawe kostki :) u mnie rodzeństwo jest po zabiegach :) Aleks pewnie też to będzie czekać. To chyba teraz najczęstsza wada postawy [emoji23]
I nie ważne jakie buty, jakiej firmy osoby z takim problemem poscinaja zawsze podeszwy na ukos [emoji23]
A moja mama jeszcze pracuje na ortopedii dziecięcej więc wogole wiem jaki to częsty problem [emoji23]
To moze ja mam kosluny, ze tak skręcam nogi :) tańczyłam w balecie , moze mi sie powykrzywialy , ale ogolnie byłam bardzo wysportowanym dzieckiem wystawiali mnie w szkole na rozne olimpiady sportowe jako reprezentacje . A to nie jest tak ze jak ktos wlasnie jest wysportowany a potem przestaje ćwiczyć i ma mało ruchu to moga siadać stawy ?
 
Zapadają się te tanie podroby, te droższe oryginalne są sztywne , stabilne i nie wyglądają jak takie kłapciaki :p
Ja miałam te oryginalne i tez noga mi latała na boki :( kiedys zamówiłam sobie tez te kosmiczne buty i od razu odesłałam - strasznie dziwnie było miec w nich nogę i chodzic , rzeczywiście jak na księżycu :-p to na pewno zależy od postawy , szerokości stop itd - ja mam wąskie i wole takie stabilne wlasnie sportowe bardziej obuwie .
 
To moze ja mam kosluny, ze tak skręcam nogi :) tańczyłam w balecie , moze mi sie powykrzywialy , ale ogolnie byłam bardzo wysportowanym dzieckiem wystawiali mnie w szkole na rozne olimpiady sportowe jako reprezentacje . A to nie jest tak ze jak ktos wlasnie jest wysportowany a potem przestaje ćwiczyć i ma mało ruchu to moga siadać stawy ?
Teoretycznie mogą. Ale u Ciebie raczej o koslawosc ciężko bo wiesz jak koslawosc się ćwiczy? Właśnie chodzeniem na palcach :*
 
reklama
Witam się. Ja już od godziny nie śpię. Przewracam się z boku na bok i analizuje w głowie zawartość toreb do szpitala ☺ wstawałam na siku chyba co godzinę. Ale nic mi ogólnie nie dolega oprócz twardnienia brzucha co jakiś czas i lekkiego pobolewania jak na okres. Mały też nie śpi już i fika mi po żebrach☺ może jeszcze mi się oko przymknie na chwilkę chociaż zanim córka wstanie..
Obyś wytrzymała tylko do powrotu męża. Uszykuj wszystko w razie czego do awaryjnego wyjścia z domu. Zjedz śniadanie i leż jak najwięcej. Jakby było coraz gorzej to dzwoń po męża.

Wszystkim Annom życzę pomyślnego i szybkiego rozwiązania i mnóstwo radości ze swoich Skarbów ☺

Miłego dnia dziewczyny ☺
Ja tez nie śpię od godziny , obudziłam sie na siku i juz jest upał i gorąco , wiec nie zasnę . Czytam co napisalyscie i przewracam z boku na bok .
Wczoraj bylismy wieczorem z mężem u sąsiadów na osiedlu - zaprosili nas na ostatnia wizytę , bo wyjeżdżają niestety na 3 lata do Finlandii . Posiedzieliśmy prawie do 24 i brzuch bardzo mi sie napinal , z kolei na KTG młoda spała i nic sie nie działo - taki to turkuc :)
 
Do góry