reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny miałyście tak, że mega twardy brzuch jak skala cały?? I to tak przez godzinę mam już.
To nie jest żadna część ciała wypychana przez córcię, bo to umiem już doskonale poznać. I od godziny miałam dosyć takie mocne bóle po bokach jakby w nerkach i kręgosłup boli trochę jakby od ciężaru brzuszka i oprócz tego takie bóle przeszywające od góry jakby kolka ze stresu do dołu brzucha.
 
reklama
Dziewczyny miałyście tak, że mega twardy brzuch jak skala cały?? I to tak przez godzinę mam już.
To nie jest żadna część ciała wypychana przez córcię, bo to umiem już doskonale poznać. I od godziny miałam dosyć takie mocne bóle po bokach jakby w nerkach i kręgosłup boli trochę jakby od ciężaru brzuszka i oprócz tego takie bóle przeszywające od góry jakby kolka ze stresu do dołu brzucha.
To właśnie macica ćwiczy.
 
Dziewczyny miałyście tak, że mega twardy brzuch jak skala cały?? I to tak przez godzinę mam już.
To nie jest żadna część ciała wypychana przez córcię, bo to umiem już doskonale poznać. I od godziny miałam dosyć takie mocne bóle po bokach jakby w nerkach i kręgosłup boli trochę jakby od ciężaru brzuszka i oprócz tego takie bóle przeszywające od góry jakby kolka ze stresu do dołu brzucha.
Mi często brzuś twardnienie, cały jest jak kamień ale to chwilę trwa i puszcza. I za chwilę znów złapie i puszcza. Ale godzinę non stop masz twardy? Na bóle brzucha, kłucia, ciągnięcia i przeszywania już nie zwracam uwagi. Dopóki nie jest to regularny ból i coraz czestszy i mocniejszy to tak musi być bo macica ćwiczy już.
 
No właśnie jest cały twardy od dołu do góry od godziny już na pewno, bólu już nie mam, ale został twardy, mam wrażenie, ze brzuszek już niżej, a pępek mi się zrobił jeszcze bardziej wypukły [emoji57][emoji2][emoji14]
 
Dziewczyny miałyście tak, że mega twardy brzuch jak skala cały?? I to tak przez godzinę mam już.
To nie jest żadna część ciała wypychana przez córcię, bo to umiem już doskonale poznać. I od godziny miałam dosyć takie mocne bóle po bokach jakby w nerkach i kręgosłup boli trochę jakby od ciężaru brzuszka i oprócz tego takie bóle przeszywające od góry jakby kolka ze stresu do dołu brzucha.
Ja mam codziennie, szczególnie wieczorami twardy cały brzuch, nawet przez kilka h. Takie przeszywające z góry na dół to właśnie takie skurcze przepowiadające. Także jak dla mnie nie masz czym się martwić :)
 
reklama
Może u Ciebie tak, życzę Ci :) u wielu, wielu z nas takie bóle jak opisujesz utrzymują się od 2-3 tygodni i dalej nic się nie rozkręca [emoji16][emoji16][emoji16]

A no tak, to akurat wiem. Ja z tych szczęściar co to nic nie bolało itd do 36/37 tyg to może albo się rozkręci albo będę się męczyć dłużej niż te 8 dni, które zostało [emoji14]
 
Do góry