reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dobra-jestem i ja :) Miało w Warszawie padać i dupa a ja tak czekam-umieram z tej duchoty.
Byłam u mojej prowadzącej na wizycie-pobrała mi te wymazy na gronkowca ,zleciła ostatnie badania, porozmawiałyśmy co i jak, powiedziałam o tym USG-sprawdziła wymiary małej i jest też zaniepokojona-mowila,że jej aż wierzyć się nie chce,żeby tak nagle wymiary się rozjechały ,więc dostałam skierowanie na USG doppler żył u dziecka :jako powód-hipotrofia płodu. Natomiast mnie pocieszała,że wg niej to wina błędu lekarza i złego sprzętu,bo wg jej badania zwykłego mała jest średniakiem-ani mała ani duża. Już mam zacząć robić zastrzyki z clexane . Ja mam cesarkę już za 2 tygodnie -10 sierpnia :)

Witam nowe dziewczyny, fajnie,że przy końcówce jeszcze nas znalazłyście. Zapraszamy u nas jest FAJNIE :)
Jak kilku lekarzy bada to zawsze różnice wyjdą a Ty się tylko niepotrzebnie stresujesz.
Ten doppler na pewno też dobrze wyjdzie
Fajnie wiedzieć kiedy się powita swoją dzidzię na świecie☺

U mnie chwilę popadało ale nawet przez okno tego nie zauważyłam, dopiero jak wyszłam na dwór z córką o 18 to mnie zdziwiło , że bujak i zjeżdżalnia małej mokre☺ i minimalnie się powietrze oczyściło ale tylko na chwilę.
 
reklama
Ja mam wszystkie rolety pozamykane na dole, na pierwszym pietrze nie mam :/ a na drugim tez zamkniete, ale tam nawet nie chodzę... Przydaloby mi się trochę poprasować, ale nie da rady rozplynelabym się przy tym zelazku...
A ja dzisiaj prasowałam ☺ taki masochizm☺
A ja będę planować drugie dziecko najlepiej tak żeby urodziło się maj-lipiec. W życiu nie chciałabym w zimę chodzić z tym wielkim bebzolem i specjalnie kupować kurtkę zimową i zakładać kozaki [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja córkę rodziłam na początku czerwca i drugie chciałam trochę wcześniej tak kwiecień - maj ale mój mi się nie mógł określić czy już jest gotowy na drugie czy jeszcze☺ do października mu się zeszło i za drugim razem pyknęło☺
Hej :) Lekarz mi zmacała brzuch i tam w środku i powiedziała-nie jest to duży człowiek,ale wg niej powinna urodzić się z wagą międzt 3100 a 3400g. A wg tego pana od USG to może miałaby z 2500g przy porodzie. Zobaczymy, kto miał rację..w piątek idę do takiego fajnego młodego lekarza, który jest specjalistą od USG i jeśli on mi poda lepszą wagę,to na pewno mnie to uspokoi.
To bardzo prawidłowa waga się zapowiada. Mój Mały też ma mieć ok 3500 i gin mówi , że to raczej nie mały człowiek będzie☺
Ja w sobotę na rocznicę chrzestego mam zamiar iść w niższych szpilkach [emoji23][emoji16] plan jest[emoji16]
Ja miesiąc temu na wesele wybrałam się w niskich szpilkach to nie zdążył się ślub zacząć a ja już byłam w płaskich sandałkach. I przetańczyłam w nich do 3. Miałam w nosie że są mało eleganckie na taką imprezę ale w szpilkach czułam się jak słoń na szczudłach i pewnie tak wyglądałam☺
Ja mam dzisiaj jakieś zalamanie.. płakać mi sie chce, humor nie dopisuje, jak widzę te wszystkie piękne dzieciaczki to strasznie zazdroszczę ze już są przy mamach. Maz mnie denerwuje, nawet bez odżywania sie, wszystko dzisiaj jest na nie :/ dramat
A ja myślałam , że Ty już urodziłaś. Któraś tu Cię wymieniła chyba bo Luiza pytała ile już dzieciaczków na świecie. ☺
Nie łam się kobieto kochana. Nosisz pod sercem największy cud tego świata☺ uśmiechnij się bo już za chwilkę będziesz mieć go przy sobie ☺
Jezu na pewno śpi? [emoji33]
Też od razu pomyślałam , że zdechło mu się , a Ty się rozczulasz jak słodko śpi☺
Ciekawa jestem.jak ten czop wygląda jaki ma kolor?
No właśnie dziewczyny. Ileś już z Was napisało , że Wam ten czop odchodzi po trochu. Ja się zastanawiam jak Wy go odróżniacie od po prostu gęstego śluzu? Ja od początku tej ciąży mam duże ilości śluzu i nieraz jest tego sporo i dosyć gęsty. Szczególnie na samym początku taki był i teraz też taki jest znów.
Ja pamiętam , że przed porodem chyba 2 dni poczułam nagle mokro w bieliźnie. Myślałam , że mi wody odeszły ale to była taka galaretka zupełnie inna niż śluz, z nitkami różowo brązowymi.
 
reklama
Do góry