reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja też w środę mam, usg, nie mogę się doczekać aż zobaczę dzidzie, i zobaczę ile urosła. Ja mam na 11 a Ty? :-)

3jgxgzu3myn8c509.png


j5rbanliaajhz73z.png
Ja mam na 16.15, jest nas trochę na środę, któraś pisała że totalnie nie czuję ze jest w ciąży, u mnie podobnie i dopiero jak wyjdę od lekarza to będę spokojna, wiec czekam do środy niecierpliwie
Takie kłucia i pobolewania miałam w pierwszej ciąży ale miałam inną pracę i dość ruchliwą więc to było chyba powodem
 
Kciuki za wszystkie najblizsz wizyty [emoji5]

Co do wagi ja nie wiem z jakiej startuje ale mama nadzieję że przybyłe mniej niż w pierwszej (+16kg).
Wprawdzie udało się później tego pozbyć ale im mniejszy balast tym lepiej [emoji6]
 
Ja klucia nie mam za to pachwiny juz bola ale ja ciagle w ruchu wiec to dlatego.Waga tez na szczescie stoi tzn stala jak jest teraz dowiem sie jutro na wizycie,ide na 17.15 straszne mam nerwy bo to genetyczne i poznam wyniki badan..



Napisane na MB5012 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie:-) U dziola wszystko gra i buczy dobrze się rozwija. Termin z usg przesunął tp na 7.08 według lekarki nie ma żadnych wad:-) U mnie trochę gorzej, muszę wziąć antybiotyk bo zle wyniki moczu.. I dodatkowo anemia mi się włączyła.. To chorobsko mnie wyjałowiło.. zdjęcie z usg wkleję jak dojadę do domu :)

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
reklama
Oj, błąd mi wyskoczył i nie dokończył pisaniu :) byłam zmuszona dziś wstać tak wcześnie żeby wyprawie mała do zerówki i sama dotrzeć do pracy po 7 :/ megalija, czuje się całkiem nieźle, miałam tylko jedno bliskie spotkanie z muszlą ;) aczkolwiek musze cały czas coś wcinac, jak tylko poczuje małego gloda to okropnie mnie mdli :) no i ta zadyszka choćby po wypowiedzeniu dłuższego zdania :) też myślę o zakupie adapterow do pasów.
 
Do góry