reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mi w pierwszej ciąży przez 3 pierwsze miesiące biust urósł 3 rozmiary :/ potem stanął [emoji14] ale po ciąży nie został taki duży [emoji14]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Ja w poprzedniej ciąży do 6 miesiąca miałam cycki większe niż brzuch hehe :) przed córką nosiłam miseczkę D po córce urosły do I , więc nie wiem czemu się tak stało ze w ciąży miałam mniejsze po :)
 
reklama
A dziewczyny jak tam z waszą waga? Startowałam z 69 :szok: a teraz mam 66 :) ale to przez początek ciąży gdzie miałam mdłości i cały czas ściśnięty żołądek...
Ale w sumie to dobrze bo może nie przywale na wadze tak jak poprzednio +20 kg :D
 
To ja chyba jestem inna bo mi piersi bardzo mało urosły w poprzedniej ciąży i teraz tez nie widzę dużej różnicy przed ciążą i w ciąży. Boleć to praktycznie na początku tylko troszkę bolały może z tydzień.. Wiadomo potem po porodzie jak był nawał pokarmu to wtedy miałam większe od mleka. W sumie to powinnam się cieszyć ze mało mi urosły bo znów może nie będę mieć rozstępów bo mało się rozciągnie skóra.. :-D:-D

3jgxgzu3myn8c509.png


j5rbanliaajhz73z.png
 
A dziewczyny jak tam z waszą waga? Startowałam z 69 :szok: a teraz mam 66 :) ale to przez początek ciąży gdzie miałam mdłości i cały czas ściśnięty żołądek...
Ale w sumie to dobrze bo może nie przywale na wadze tak jak poprzednio +20 kg :D
Nigdy w życiu nie miałam więcej niż 49 kg nawet gdy dorastałam (wzrost mam 164 cm), a teraz przez te niecałe 11 tygodni dobiłam do 53kg. Jestem przerażona. Wcale więcej nie jem, wręcz przeciwnie... Ratunku!

f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Do góry