reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny, wlasnie zobaczylam na papierze blado rozowy kolor.. i jak sprawdzilam w srodku delikatnie to tez jest duzo takiego blado rozowego koloru.. w srode powinnam skonczyc 8-my tydzien.. Az sie boje.. zadzwonilam do asystentki mojego ginekologa i ma sprawdzic z nim i dac znac, ale to czekanie jest najgorsze... Czy tez mialyscie podobnie?

jeżeli się bardzo stresujesz to jedz na IP. ja się dopiero wtedy uspokoiłam a do tego została mi zwiększona dawka luteiny. na razie staram się jak najwięcej wypoczywać i ustalo wszystko
 
reklama
Dziewczyny, wlasnie zobaczylam na papierze blado rozowy kolor.. i jak sprawdzilam w srodku delikatnie to tez jest duzo takiego blado rozowego koloru.. w srode powinnam skonczyc 8-my tydzien.. Az sie boje.. zadzwonilam do asystentki mojego ginekologa i ma sprawdzic z nim i dac znac, ale to czekanie jest najgorsze... Czy tez mialyscie podobnie?

Ja ani w pierwszej ani w drugiej ciąży nie miałam plamień... jeżeli by takie wystąpiły to na pewno bym się niepokoiła :( Chociaż moja mama miała plamienia do 3 miesiąca i brała jakieś leki ale nie wiem jakie potem od bodajże 6 czy 7 m-ca miała już rozwarcie wiec musiała się bardzo oszczędzać. Jak coś to jedź na pogotowie
 
Ja za to mam jeden z tych dni "bolącego brzucha" ... cała macica mnie boli, normlanie ciągnie i takie okresowe bóle mam przy tym :(
 
Ja za to mam jeden z tych dni "bolącego brzucha" ... cała macica mnie boli, normlanie ciągnie i takie okresowe bóle mam przy tym :(
Właśnie miałam pisać to samo. Kluje mnie co chwila to tu to tam i ogólnie tak mi ciężko w brzuchu jakoś dzisiaj. Nie mogę znaleźć sobie miejsca. :(

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
Pralinka może macica się rozciąga?

Aegi może rzeczywiście termin @. Więcej czynników też może być.

Katinails dobrze Ci - 2 tygodnie wolnego

Late śliczny maluszek [emoji4]

Ninex każdy używa, co uważa za słuszne [emoji6] manduca ma podobno fajne nosidełka dla maluszków.

Ja jestem raczej drobnej budowy i mam teraz niedowagę, więc nawet 20 kg na plus by mi nie przeszkadzało [emoji39]

Córkę rodziłam w styczniu i było ciężko w płaszczu chodzić. Synek pod koniec marca się urodził. Akurat ciepło się zrobiło. Ciekawe jak teraz będzie.
 
kochane wpisujcie terminy wizyt albo na priv albo na wątku wizytowym będzie mi łatwiej;-)

Aegi ja miałam w sluzie troche brązowego albo bardzo mało i juz to sie nie powtórzyło akcja była jednorazowa wic czekam na wizytę do środy. Jak będziesz miała za każdym pójściem do wc to jedz na ip
 
reklama
Właśnie miałam pisać to samo. Kluje mnie co chwila to tu to tam i ogólnie tak mi ciężko w brzuchu jakoś dzisiaj. Nie mogę znaleźć sobie miejsca. :(

hchyyx8dnm3epjzo.png
Ja też często miewam takie bóle i kłucie, ale chyba tak ma być po prostu :)

Dziewczyny, które zmagacie się z mdłościami, czy jak zwymiotujecie to jest wam lepiej? Mdłości mnie męczą już chyba trzeci tydzień, ale wymiotowałam tylko dwa razy (herbata na pusty żoladek tak zadziałała). Mdłości mnie tak męczą że w zasadzie balansuje na krawędzi i zastanawiam się czy nie zmusić się do wymiotów, czy to ma szansę na chwilę odpuścić? Już nie wiem co robić, a ciężko się nawet myśli z tym uczuciem w gardle :(

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Do góry