reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja też w środę mam, usg, nie mogę się doczekać aż zobaczę dzidzie, i zobaczę ile urosła. Ja mam na 11 a Ty? :-)

3jgxgzu3myn8c509.png


j5rbanliaajhz73z.png
 
Co do piersi to mieszczę się bez problemu w dotychczasowych biustonoszach, co mnie cieszy :) nie urosły, ale są pełniejsze i cięższe, to na pewno. No i też już mnie prawie nie bolą, co stanowi dużą ulgę :)

Co do wagi to moją "chwalić" się nie będę, ale narazie wg mojej wagi 0,5kg mniej, w środę u gina będę ważona to zobaczymy jaka tam waga będzie. U mnie w ciągu dnia to nawet o 2 kg potrafi się waga różnić, strasznie kumuluję wodę, więc jeśli nie jest więcej niż 2kg na wadze to nie płaczę, ani jak nie jest mniej niż 2kg to się nie cieszę [emoji23][emoji23][emoji23]

8une3e3kck8m6mea.png
 
nie mam uczucia ciągnięcia w pochwie, ale czytałam że to normalne i się zdarza. U mnie nawet ciągnięcie w podbrzuszu ustało ostatnio i tylko czasem coś tam mędzi. Wierzę w to, że tam w środku u tego małego człowieka wszystko jest OK choć totalnie nie czuję żebym była w ciąży. W zasadzie nie mam porównania bo to pierwsza. Byle do środy, byle do USG :D
 
reklama
Do góry