reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja tak miałam DWA dni z rzędu. Myślę, wow, 9 tydzień to może już czas na zaprzestanie mdłości, nawet jadłam więcej produktów i w ogóle czułam się super aż do dziś... wszystko wróciło [emoji29]
No z tymi objawami nigdy nic nie wiadomo [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Hej ja też na eutyroxie 100, ale wczoraj mi podwyższyla lekarka do 150. Wynik 2,5. 9 tydzień ciąży.

Wczoraj byłam również na drugim usg i wszystko ok dzidziuś 1,8 cm, serducho 173 uderzeń na min, na razie wszystko w porządku i byle do końca, ciąża trochę młodsza bo wczoraj było 8+6 a z usg 8+2 ale to by się zgadzało bo mam dłuższe cykle ;)
 
Dzien dobry :) Nie wiem jak u Was ale w Warszawie jest piękna pogoda. Jesli macie okazje to skorzystajcie, wybierzcie sie na jakis spacer czy cos, dotlenmy maluszki :D
 
Optymizm tylko to nas uratuje:biggrin2: lepsze czasowe mdłości niż całodzienne i półroczne...a może to te środki na mdłości plus suplement tak działają długofalowo...oby!
Miejmy nadzieję że to ten cudowny imbir [emoji23][emoji23]
I tak jest dużo lepiej niż jak z synem byłam w ciąży, więc jestem w stanie przeżyć :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dzien dobry :) Nie wiem jak u Was ale w Warszawie jest piękna pogoda. Jesli macie okazje to skorzystajcie, wybierzcie sie na jakis spacer czy cos, dotlenmy maluszki :D
W Rzeszowie trochę pochmurno :( ale też chyba wybierzemy się na krótki spacer, jak pooddycham trochę świeżym powietrzem to mdłości chwilowo też stawały się mniejsze. Najgorszy zaduch i suche , zimowe powietrze w mieszkaniu.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Hej wszystkim u mnie córka rano wstała z wymiotami i stanem podgorączkowym pewnie jakaś jelitowka, modlę się żeby mnie nie wzięło jakoś nigdy tego nie miałam ale w ciąży wirusowki chyba sa groźne, chyba ze córka czymś się zatruła kiedyś wymiotowała po zupie fasolowej którą jadła w przedszkolu i wczoraj znów była ta zupa może jej nie podchodzi :/
 
Dziewczyny boje sie:( jak bylam w wc mialam delikatne plamienia :( dzwonlam do mojego lekarza i mowil ze najlepiej jechac na szpital na IP . Teraz mąż pojechal z dziecmi do kościoła jak wróci to pojedzimy
Boję się bardzo.
 
reklama
Dziewczyny boje sie:( jak bylam w wc mialam delikatne plamienia :( dzwonlam do mojego lekarza i mowil ze najlepiej jechac na szpital na IP . Teraz mąż pojechal z dziecmi do kościoła jak wróci to pojedzimy
Boję się bardzo.
Spokojnie, leż i odpoczywaj do przyjazdu męża. Trzymam kciuki żeby okazało się że to nic groźnego

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry