reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A jest w ogóle coś takiego jak czas, który uznaje się już za bezpieczny? O co mi chodzi. Jeśli jest już na przykład ten 10 tydzień i wszystko rozwija się prawidłowo, to można uznać, że będzie już tak do końca? Czy serduszko może się zatrzymać nawet i w 13tc? Jak to wygląda?
 
reklama
A jest w ogóle coś takiego jak czas, który uznaje się już za bezpieczny? O co mi chodzi. Jeśli jest już na przykład ten 10 tydzień i wszystko rozwija się prawidłowo, to można uznać, że będzie już tak do końca? Czy serduszko może się zatrzymać nawet i w 13tc? Jak to wygląda?
Czasami i nawet na koniec ciąży takie sytuacje się zdarzają

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
@ciichosza dzięki [emoji5] tez mam nadzieję, że teraz będzie dobrze.
Co do bezpiecznego czasu to chyba nigdy nie można mieć gwarancji ale im późniejsza ciąża tym mniejsze prawdopodobieństwo, że coś się stanie.
 
Przy 2,8 dostalas euthyrox?? Ja mam 3,3 i swieci sie na zielono ze w normie. W pierwszej ciazy mialam tyle samo. Zobacz załącznik 834356

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana przypuszczam ze teraz dostałam bardziej profilaktycznie ponieważ nie mogłam zbić tego w pierwszej ciąży. Teraz biorę dawkę 25 ,poprzednio 50
 
reklama
Do góry