reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Masakra jakaś:-( tak mi się pogorszyła cera teraz, tyle mam pryszczy jak nigdy. Dzisiaj na pocieszenie przyszły mi dwa produkty la roche posay effaclar duo do cery z problem, wygrane z jakieś konkursu, takie prezenty za darmo lubię. Czasem wylukam jakieś fajne konkursy z nagrodami ze strony testoland. Jak synek był mały to udało mi się wziąć udział w darmowym testowaniu pieluszek dada opakowanie XXL, a dodatkowo za jedną z lepszych recenzji dostaliśmy także pieska na dobranoc Fisher price z kołysanki :-)kilka razy wygrałam jakieś balsamy, czy kremy do pupki dla dzieci, potem znów testowanie pieluszek dada opakowanie pełnowymiarowe za darmo. Chyba się uzależnilam od tego. :-)
 
@pralinka92 , mi też jest zimno, szczególnie w łóżku, kiedy idę spać zakładam skarpety i przykrywam się dodatkowym kocem.
A ja zupełnie na odwrót, jak wcześniej byłam zmarzluchem to teraz mi ciepło momentami gorąco. To ciekawe jak każda z nas przechodzi ten czas[emoji4]

8p3o43r8p6p6dz8z.png
 
Dobry,

Ja bety nie robiłam ani w pierwszej ciąży ani teraz.
W najbliższy pt mam wizytę i mam nadzieję że wszystko ok. Strasznie mnie ten obecny czas stresuje, bo poprzednim.razem na usg w 12tyg się dowiedziałam, że dziecku serce nie bije.
I niby wiem, że to nie musi się powtórzyć to jednak ciągle z tyłu głowy się tłumy złe myśli.
 
Dobry,

Ja bety nie robiłam ani w pierwszej ciąży ani teraz.
W najbliższy pt mam wizytę i mam nadzieję że wszystko ok. Strasznie mnie ten obecny czas stresuje, bo poprzednim.razem na usg w 12tyg się dowiedziałam, że dziecku serce nie bije.
I niby wiem, że to nie musi się powtórzyć to jednak ciągle z tyłu głowy się tłumy złe myśli.
To może warto iść szybciej by zobaczyć czy serduszko bije? Stres tylko wszystko pogarsza... A przed 12 tygodniem na spokojnie będzie już to słychać.
 
reklama
@ciichosza byłam już na jednej wizycie- w środę i biło serduszko.
Tyle z tamtym razem też miałam bijące serduszko a później dziecko przestało się rozwijać w 8-9tygodniu.
Oh, to nie wiedziałam... Teraz na pewno będzie wszystko w porządku. Może są już nawet jakieś znaki, że ta ciąża jest inna. Szczęścia i zdrowia dla maluszka życzę [emoji256] [emoji256]
 
Do góry