reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja kupię gryka-kokos. Taki miałam przy młodszym synu i był ok, taki Link do: Sensillo MATERAC do łóżeczka GRYKA KOKOS 120x60x11

Ja dziś zaczęłam 24tc a brzuch w porównaniu do twojego to jakby z 7-8tygodni różnicy było taki duży:) Boję się co to będzie za 3miesiące.
A nie boisz się , żeby w gryce po możliwym usiusianiu przez dziecko zaległy się robaki ? Wszedzie tak pisze i zrezygnowałam..
Przy pierwszym synku nic takiego się nie działo ?:)
 
reklama
A nie boisz się , żeby w gryce po możliwym usiusianiu przez dziecko zaległy się robaki ? Wszedzie tak pisze i zrezygnowałam..
Przy pierwszym synku nic takiego się nie działo ?:)
Pierwsze słyszę, nic takiego się nie działo. Używałam prześcieradeł z ochraniaczem i nie pamiętam, żeby materac się zmoczył mocno pod zsiusiania. Tą poszewkę z materaca można zdjąć i uprać. Mam ten materac do dziś i wygląda jak nowy.
Jak to co? Pomocnik[emoji3] Moja to juz ma plan co ona bedzie robic, a co ja[emoji3] Ciekawe jak to bedzie w rzeczywistosci[emoji6]
U mnie też między małą a najstarszym synem będzie 7,5lat różnicy, między drugim 6lat i też mi opowiadają czego oni nie będą robić przy małej:) już to widzę kilka dni i im się znudzi hehe
 
Pierwsze słyszę, nic takiego się nie działo. Używałam prześcieradeł z ochraniaczem i nie pamiętam, żeby materac się zmoczył mocno pod zsiusiania. Tą poszewkę z materaca można zdjąć i uprać. Mam ten materac do dziś i wygląda jak nowy.

U mnie też między małą a najstarszym synem będzie 7,5lat różnicy, między drugim 6lat i też mi opowiadają czego oni nie będą robić przy małej:) już to widzę kilka dni i im się znudzi hehe
No zapewne, ale i tak to mile, ze takie checi maja[emoji3]
 
reklama
Do góry