reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mowilam, ze mam nietypowy brzuch. Faldka ktora mialam przed ciaza wysunela sie naprzod. To w ogole wyglada na ciaze? :pZobacz załącznik 852215
Który Ty jesteś kruszyno tydzień ?:)
Na prawdę maniuni ten brzusio ❤️❤️
Ale jeszcze ma dużo czasu i jak podrośnie to się zdziwisz :tak:
Sprostowane było jeszcze przed Twoim postem..
Przykro mi , że przez moj post w którym pomyliłam jedną czy dwie rzeczy bo też nie czytam dziewczyn na bierzaco. Jedynie to co Oliwia pisała. Bo było mi przykro i byłam w szoku. Zrobiła się taka afera. I szkoda , że takich spraw nie można załatwiać na priv jak ludzie. A przez to tylko zaspamowanych kilka stron i nie przyjemna atmosfera. Co u Was nie zdarza się nigdy.
Śliczne są te ochraniacze w kształcie warkocza. Bardzo mi się to podoba ale raczej nie jest to must have... :)
Zobacz załącznik 852226
Kupuję biało różowo szary :D też się zakochałam ❤️no nie jest niezbędny , ale jak się komuś podoba to czemu nie :)
Calzone to tak jakby zamknięta pizza, taki rogal trójkątny z ciasta pizzowego a w środku składniki jak na pizzy, biore to jak mój facet nie ma ochoty, a ja się tym najadam jak kebabem hehe za 10zl jest
AA to już wiem :D nie skojarzyłam z nazwy :) jadłam raz i pyszne :)
 
reklama
Który Ty jesteś kruszyno tydzień ?:)
Na prawdę maniuni ten brzusio [emoji173]️[emoji173]️
Ale jeszcze ma dużo czasu i jak podrośnie to się zdziwisz :tak:

Przykro mi , że przez moj post w którym pomyliłam jedną czy dwie rzeczy bo też nie czytam dziewczyn na bierzaco. Jedynie to co Oliwia pisała. Bo było mi przykro i byłam w szoku. Zrobiła się taka afera. I szkoda , że takich spraw nie można załatwiać na priv jak ludzie. A przez to tylko zaspamowanych kilka stron i nie przyjemna atmosfera. Co u Was nie zdarza się nigdy.

Kupuję biało różowo szary :D też się zakochałam [emoji173]️no nie jest niezbędny , ale jak się komuś podoba to czemu nie :)

AA to już wiem :D nie skojarzyłam z nazwy :) jadłam raz i pyszne :)
25 :) dlatego w kolejkach mnie nie przepuszczaja jeszcze :D teraz ich rozumiem
 
Przykro mi , że przez moj post w którym pomyliłam jedną czy dwie rzeczy bo też nie czytam dziewczyn na bierzaco. Jedynie to co Oliwia pisała. Bo było mi przykro i byłam w szoku. Zrobiła się taka afera. I szkoda , że takich spraw nie można załatwiać na priv jak ludzie. A przez to tylko zaspamowanych kilka stron i nie przyjemna atmosfera. Co u Was nie zdarza się nigdy.

Malutki szczegół jest taki, ze nie pomyliłaś się co do jakiejś bzdury, jak dylematy z baldachimem, tylko wyciągnęłaś niepytana na innym forum ludzka tragedie i zrobiłaś sobie z tego sensacje. Gdyby obchodziła cię inna osoba, mogłaś napisać dwa słowa na PRIV. Wiec nie odkręcać kota ogonem, bo faktycznie zepsułaś tutaj dziewczynom atmosferę- ale TY SAMA, nikt inny.

Obyś nigdy sama nie była w takiej sytuacji.
 
25 :) dlatego w kolejkach mnie nie przepuszczaja jeszcze :D teraz ich rozumiem
Leży ze mną na sali dziewczyna w 24 tygodniu i ma podobny brzuszek do twojego tylko jeszcze bardziej rozlany na boki. Ale jeszcze parę tygodni i zbije jej się w ładna kuleczkę. U Ciebie na pewno będzie tak samo :) musisz zakładać mocno obcisłe ciuchy :D ale teraz są tacy ludzie , że mimo widocznego brzucha i tak Cię nie przepuszcza :hmm:
 
Na głodzie nie będziesz bo wypijesz taką dawkę słodkiego że Ci się odechce jeść. Zaraz mam pobranie po 1 godz. Na razie ok. To już myślę że dotrwam. Po pół godz serce mi bardzo zaczęło walić i trochę mdliło. Ale bez tragedii.
Tu właśnie otwarte są takie duże drzwi na dwór bo jest nas trochę ciężarnych na tym badaniu. Jest lekki przewiew i nawet nie jest duszno.
Miałam to samo z serce po pół godziny walilo jak oszalale
 
reklama
Do góry