reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Myślę, że nie zaszkodzi. Kiedyś natknęłam się na art. o masażach krocza, które wykonuje się samemu właśnie żeby uelastycznić krocze aby uniknąć nacinania/pęknięcia. Nie wnikałam o i jak bo mnie temat sn nie dotyczy.

Ja jestem duża, przed ciążą miałam spory zapas sadła na brzuchu a i tak mi szybko brzuch wywaliło. Pewnie dlatego, że to 3cia ciąża i wszystko już tam jest pozmieniane. W kolejnej u ciebie też będzie szybciej widać;)
No tak chyba miesnie brzucha sie oslabiaja po ciazach:) jesli sie nie zraze i bede chciala kolejnej ciazy :D
 
reklama
No tak chyba miesnie brzucha sie oslabiaja po ciazach:) jesli sie nie zraze i bede chciala kolejnej ciazy :D
:):):)

Ja dziś stałam w kauflandzie w kolejce na pół sklepu, czuje się dziwnie wszyscy się na mnie gapia, ja wiem ze jestem obserwowana a jeszcze nikt nigdy mnie nigdzie nie przepuścił :) No cóż zawsze mam faceta obok wiec zazwyczaj go po chwili zostawiam i idę sobie coś oglądać bo czuje się jak na celowniku :D
Wiesz, ja w piątek byłam w auchan, idę do kasy a tam mega kolejka. Ludzie udają, że nie widzą ale myślę sobie ok. W międzyczasie przyszła kasjerka otworzyć nową kasę i większość, która stałą przede mną leci do tej kasy a ta kasjerka mówi ,,najpierw zapraszam ta panią w ciąży'' czyli mnie:) myślałam, że mnie ludzie wzrokiem pożrą:biggrin2: ale miło mi było ze strony tej kasjerki.
 
:):):)


Wiesz, ja w piątek byłam w auchan, idę do kasy a tam mega kolejka. Ludzie udają, że nie widzą ale myślę sobie ok. W międzyczasie przyszła kasjerka otworzyć nową kasę i większość, która stałą przede mną leci do tej kasy a ta kasjerka mówi ,,najpierw zapraszam ta panią w ciąży'' czyli mnie:) myślałam, że mnie ludzie wzrokiem pożrą:biggrin2: ale miło mi było ze strony tej kasjerki.
Hahaha nigdy się nie spodziewałam, ze będąc w ciąży będzie mi głupio korzystać z przywilejów widząc reakcje ludzi, to jest przerażajace ze dosyć ze nikt Cie nie puści to jeszcze jak już sie znajdzie jedna osoba to czujesz jakby mieli cie zlinczować :D
 
Hahaha nigdy się nie spodziewałam, ze będąc w ciąży będzie mi głupio korzystać z przywilejów widząc reakcje ludzi, to jest przerażajace ze dosyć ze nikt Cie nie puści to jeszcze jak już sie znajdzie jedna osoba to czujesz jakby mieli cie zlinczować :D
Też tak czuję właśnie.

Dobranoc dziewczyny. Życzę przespanych nocek bez głupich snów i bóli. Miłej nocki:)
 
Hahaha nigdy się nie spodziewałam, ze będąc w ciąży będzie mi głupio korzystać z przywilejów widząc reakcje ludzi, to jest przerażajace ze dosyć ze nikt Cie nie puści to jeszcze jak już sie znajdzie jedna osoba to czujesz jakby mieli cie zlinczować :D

Ja jeszcze nie mialam takiej sytuacji, bo ciągle chodziłam tak ubrana, że nie widać mi brzuszka. Ale myślę, że też będę niedługo głupio się czuła :D
 
reklama
Do góry