reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U nas z jedzeniem nadal bez zmian.
Ale wczoraj moja córka zjadła dwie łyżeczki sliwki. Nie robila kupki od dwóch dni, więc wymyśliłam na niej zjedzenie. Po dwóch godzinach była kupka. :-D
Ząbek jeszcze się nie przebił. Spania w nocy do kitu.
Ale codziennie korzystamy ze słońca.
 
Chyba za wcześnie to pochwaliła pierwsza drzemka słabo...dziewczyny czy możecie mi polecić jakieś łóżeczko turystyczne? Macie może? Jedziemy w góry i musimy kupić.
 
U nas z jedzeniem nadal bez zmian.
Ale wczoraj moja córka zjadła dwie łyżeczki sliwki. Nie robila kupki od dwóch dni, więc wymyśliłam na niej zjedzenie. Po dwóch godzinach była kupka. :-D
Ząbek jeszcze się nie przebił. Spania w nocy do kitu.
Ale codziennie korzystamy ze słońca.
Fajnie że macie słońce. U nas raczej za chmurami. A ząbków ani widu ani slychu. Ale marudzi dziś na potege:-/
 
U nąs w koncu przebila sie ta druga jedynka, wiec jestesmy posiadaczami czterech ząbków. Ale....najgorsze jest to ze pod dziaslami widac juz dwójki i trójki. Ja sie po prostu zalamie jesli postanowia teraz wychodzić :no2: Od dwóch dni Olek śpi od 20:30 do prawie 7 rano. Widocznie jednak te zeby mu dokuczaly. Tylko problem z piersiami! Wolałam jak pil raz w nocy. Rano mnie tak bolala jedna piers, ze najpierw musialam sciagnac 80 ml zeby w ogole mógł ja złapać . No ale mleko wykorzystałam do kaszki jaglanej.
W dzien ze spaniem niewesoło. Później jest juz tak zmęczony ze nie może zasnac i kolo sie zamyka.

Dzisiaj jemy krem z cukinii, marchewki, pietruszki z kasza manna , żółtkiem, olejem i koperkiem .
Na dziś dzisiejszy Olek najbardaiej lubi zupe kalafiorowa i gruszki. Śmieszne, bo u nas nikt nie przepada za gruszkami i praktycznie nigdy nie kupowalam albo niezbyt często. Moja mama uwielbia i cieszy się ze to po niej wnuczek lubi gruszki :wink:
Olgierda, my nie mamy lozeczka turystycznego.

Zoju, Olus dziekuje za życzenia. Przypomniało mi się jak byłam rok temu u giną a on robiac USG zapytał: chciałaby pani dziewczynke z okazji dnia kobiet czy chlopca z okazji dnia mężczyzny :laugh2: A ja juz dawno wiedział ze chłopiec, bo dowiedzialam się na poczatku lutego.

U nas pogoda wiosennej. Nie wiem jak ubierac Olka na dwór. Wczoraj przyszedł spocony:baffled: Dziś zalozylam mu wiosenna czapkę i przykrylam cieniutkim kocykiem. Zobazce jak bedzie dzisiaj , jeśli nadal będzie spocony to chyba przestane zakladac to okrycie na wózek.
 
Anitek, na kūpke też dobra jest morela hipp. Na sloiczku jest napisane ze rozluznia kupki a w smaku delikatniejsza niz śliwka. Oli nie przepada za śliwka za to morela....mmmmmm mniam :-)
 
Anitek, na kūpke też dobra jest morela hipp. Na sloiczku jest napisane ze rozluznia kupki a w smaku delikatniejsza niz śliwka. Oli nie przepada za śliwka za to morela....mmmmmm mniam :-)
Wiem, ale została mi tylko śliwka, więc ja dałam. Robię zupke dla Zoi, może dzisiaj się skusi.
 
reklama
Dzisiaj poszłam do krawcowej na zakupy fryzjer i kosmetyczna- brwi i paznokcie. Wrociłam a Filipek wyspany zadowolony wcina kaszkę jaflaną z musem z jabłek i brzoskwinek. Cały tydzień wychodziłam na 2 godziny. Dzisiaj 4. We wtorek mąż bierze urloo i lece do laryngologa dentysty i ginekologa. Czas na wiosne zrobić porządki ze samą sobą.
 
Do góry