reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dałam do zupy czosnek i grzyby i majeranek. Myślicie że można dawać małemu na taki wywarze? Czy ryzyko? Dziś zjadł ładnie o 11. Rzeczywiście jak je zupki to się najada i o 15 juz nie je ż piersi. Ale jak tu rozszerzać dietę inaczej?
Ja chyba bym się bala dac z grzybami :)

Co u Was dziewczyny? U nas dzisiaj jakiś problem z zasypianiem. Za to noc w całości pięknie przespana. Zrobilam Olkowi jajecznice na parze. Plul, nie smakowala mu. Chyba wolałby na boczku :p
Kupilam Olkowi kurteczke na olx. Nowa z metką cool club za 30 zł. Jestem mistrzem w szukaniu okazji na olx :laugh2:
Nie umiem wstawiac zdjęć , jak znajde podobna to wstawie linka żeby Wam pokazać bo tego ogloszenia z ktorego ja kupilam juz nie ma.

Kamila, zdrowi juz jesteście? Kamila,jakie kaszki jecie z Filipkiem? Bo my mielismy ryżowa i jaglana ale może teraz kupilabym jakąś zbozowo owocowa?
Anitek, jak zabek?
Aveline, wspolczuje AZS.
Olgierda, ja uważa ze nie da sie rozszerzać diety bez zmiany w KP. Przeciez to nie jest mozliwe zeby dziecko zjadlo miseczke zupki i kaszki i tyle samo mleka co wczesniej:no:

Olek dzisiaj zabrał Starszemu ziemniaka z talerza. Gryzl sobie i jadł a ja sie nasluchalam od syarszego ze jak moge pozwolić takiemu maluchowi jesc solnego ziemniaka:oo2: Tlumaczylam ze nic mu sie nie stanie, ale nie dotarło.
 
Staś potrafi podnieść pupę do czworaczkow:))) znalazłam sposób na samodzielne zasypianie- w sumie przez przypadek. Mąż był chory i musiałam równocześnie Stasia usypiac do drzemki i robic rosołek i inne medykamenty więc co chwilę kladlam go i wychodziłam. Kladlam dawalam smoka poglaskalam i od razu wychodziłam..do póki nie wyszłam był lament ale jak wyszłam nagle cisza. Patrzę a on bawi się smokiem. Kilka razy musiałam wrócić i robiłam to samo i za 3 razem zasnął sam. Bez płaczu. On jest taki grzeczny! Wcześniej tylko na raczkach zasypial.
 
Julcia moja córka skończyła 10 lat wczoraj. Dzisiaj robiła imprezę w Kinder planecie. Czyli duzej sali zabaw z kulkami trampolinami maszynami z watą itd. Filip obserowował uśmiechał się do wszystkich a jak dzieciaki rozbijały piniatę. Schylam się do wózka a tam opuszczona głowa i śpi na siedząco z opuszczoną głową i zaciśniętą pałką kukurydzianą w dłoni.
 
Aniu kaszki jemy:owsianą, jaglaną i pszenną bananową bezmleczną. Częściej niż kaszkę robię owoce i dodaje do nich łyżeczkę kaszki.

Daje mało stałego ilościowo aby potem zjadł i pierś ale chyba jeden zastąpie już bo widzę że chciałby wiecej.

Posłuchałam Waszej rady i z niekapka wyjełam uszczelkę i dzisiaj na urodzinach Filio wypił pół kubeczka wody. To troche za dużo bo taka ilość może zaburzyć apetetyt ale jednorazowo tragedii nie będzie
 
Aniu kaszki jemy:owsianą, jaglaną i pszenną bananową bezmleczną. Częściej niż kaszkę robię owoce i dodaje do nich łyżeczkę kaszki.

Daje mało stałego ilościowo aby potem zjadł i pierś ale chyba jeden zastąpie już bo widzę że chciałby wiecej.

Posłuchałam Waszej rady i z niekapka wyjełam uszczelkę i dzisiaj na urodzinach Filio wypił pół kubeczka wody. To troche za dużo bo taka ilość może zaburzyć apetetyt ale jednorazowo tragedii nie będzie
Bo ja właśnie dzisiaj patrzylam w necie na te pszenno bananowa i ciekawą jestem Twojej opinii, czy smakuje Fi!ipkowi?
 
Kamila, wszystkiego najlepszego dla Julki :)

U nas dzisiaj bym problem z zasnieciem na dworze. Myślę ze może wiatr mu przeszkadzał?
 
reklama
Taka ciekawostka na wieczór. Wiecie jakie były najpopularniejsze imiona w 2017 r? Julia i Antoni :)
Imię Aleksander otrzymało 6815 chłopców
Filip-6923
Stanislaw- 4266
Zoja- 276 dziewczynek
Maja- 8056
:)
Źródło : Link do: Statystyka imion za 2017 rok - podsumowanie - Ministerstwo Cyfryzacji
A mi Co chwilę ktoś mówi że wszyscy dają na imię Stanisław. To mam teraz argument:)
Kamila wszystkiego najlepszego dla córy!!
U nas dziś jaglana z jabluszkiem ale tylko kilka łyżeczek bo cce żeby pojadą mleko. W nocy budził się od 2.30 ale na tak na jedzenie dopiero 4.45 więc jest postep:) liczę na to że tak codziennie będzie o 15 min później jadł- przynajmniej tak się ż nim umawiamy przed spaniem.;) na razie trzyma się umowy....
 
Do góry