reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Gratuluję tym które miedzyczasie urodziły. Ja juz jestem 2 dobę po cesarce. Mała w efekcie miała 3700 i 52 cm. Dzisiaj dopiero chodzę bez bólu. Do jutra prawdopodobnie będziemy w szpitalu :)
 
reklama
Dzisiaj 8:15 przywitaliśmy Filipa waga 3570 54 cm Poród bajka . Spałam spokojnie przed 5 wstałam na siku zaczął mnie boleć brzuch jak na miesiączkę poczułam ciepło to był czop bez krwi ogarnęłam spać spowrotem ale brzuch boli ciepło w podbrzuszu wstałam i odeszły wody. Obudziłam męża pojechał po teściową. Obudziła się córka pogadaliśmy spokojnie z uśmiechem że to już. Do auta w aucie skurcze co 5 minut. Badanie 2 centymetry myślę nie wierzę że tak mało ale za chwilę skurcze co 4 zaraz co 3 kolejne badanie 6cm zagęszczenie skurczy badanie 9 cm główka schodzi. Pozłożona fotel jakieś 5 skurczy partych i jest Filip. 10 punktów pięknie zjadł cycusia ja zaraz zjadłam i już się myłam. Każdemu życzę takiego porodu. Zero wspomagania a bolało mniej niż przy pierwszym ze znieczuleniem.
Kamila, gratulacje.
Jak się czyta takie posty o porodzie, to wszystkie lęki odchodzą. Też bym tak chciała.

Olgierda, karawina bardzo dobrze Was rozumiem. Ja cały czas czekam na wizytę u lekarza i decyzję czy ostatecznie będzie CC. Zostało już mało czasu.
A dzisiaj świętujemy urodziny naszego synka.
Miłego dnia :-D
 
Gratuluję tym które miedzyczasie urodziły. Ja juz jestem 2 dobę po cesarce. Mała w efekcie miała 3700 i 52 cm. Dzisiaj dopiero chodzę bez bólu. Do jutra prawdopodobnie będziemy w szpitalu :)
Trzymaj się kochana, wiem jak to jest po cesarce. Za jakiś czas będzie lepiej. Życzę abyś jutro była już w domu.
 
Gratulacje dla was dziewczyny, niech maleństwa się zdrowo chowają a wy szybko wracajcie do formy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam mamusie!
Niespodziewałam się, że przeniosę się ze września na sierpień. W moim przypadku urodziłam synka - 15 sierpnia.
Gratuluję innym mamusiom swoich pociech.
 
Witam, trafilam tutaj przegladajac internet i szukajac opini o szczecinskich szpitalach bo ciagle nie moge sie zdecydowac gdzie rodzic. Termin mam na 31 sierpnia, ale w poprzednich ciazach porody byly po terminie i tutaj tez sie tak zapowiada. Wiec czekam niecierpliwie na synka
 
reklama
Witamy się [emoji4]
U nas trochę nerwowo ostatnio. Leon ma skok rozwojowy i dopada Go o różnych porach dnia płacz. Trwa to 3-4 godz., zero spania i non stop na rękach. Ale mam nadzieję, że już to się kończy.
A tak poza tym to u nas dzisiaj mija już miesiąc <szok>
1503320642-aaaaaa.jpeg


Gratulacje dla wszystkich Mamusiek i ich nowonarodzonych Pociech [emoji173][emoji173] zdrówka i spokoju dla Was [emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry