reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Luska ja Agnieszka jestem. Luska wzielo sie od kabaretu. I od mojej akcji na wakacjach w Łebie. Chcielismy skrocic droge przez pole. A ja jak zobaczylam na sciezce pelno slimakow bez muszli to zaczelam tak spieprzac i krzyczec...podskakiwac i w ogole. Moj to mnie nagral. No normalnie jak Luska pedziwiatr z kabaretu :-) :)

Kupilam poledwiczke. Podsmazylam. Zrobilam sos i sie dusi. Bedzie obiad na jutro i pojutrze. Dawno miecha w ciemnym sosie nie jadlam. Pachnie w calym domu.

Wieczorem tez mam twardy brzuch. Jakby ktos cos mi przyczepil. Trzeba pozycje seksualna zmienic hihi
Ja też Agnieszka :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Córka idzie do koleżanki a my do Brw szukać kanapy.
Po plamieniu ani śladu. Ta szyjka mnie wykończy nerwowo.
U mnie też brzuszek wiekszy i twardszy wieczorem, także spoko. Wszystkie to samo mamy :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem uwaga ....+5kg, wymiotów prawie wogole nie miałam ( może ze 3 razy się zdarzylo). Apetyt mi dopisuje, ale przed ciąża ważyłam niecałe 50kg, wiec mam nadzieje ze do 60 nie dojdę tak szybko.
Muszę się opanować bo jak tak dalej pójdzie to za pare miesięcy trzeba mnie będzie dźwigiem z domu wywozićo_O

Kojot za oknem-super sprawa mieszkać tak blisko natury. Chętnie byłam się wyprowadziła gdzieś na wieś albo do małego miasteczka.

U mnie dziś steki-małż sobie zażyczył, wołowina to jedyne mięso które mi wchodzi-kurczak, mielone, parówki itp na sama myśl mnie odrzuca.

U Was tez tak ponuro?
 
reklama
My tak samo mamy na oku mebelki z Ikea, będziemy jechać na komunię do rodziny więc po drodze na pewno o jakąś zahaczymy bo oczywiście u nas nie ma, a podobają mi się ich białe komody, z resztą jak tam jestem zawsze coś dorwę :p
 
Do góry