reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Klusek moje córki też rano wstają i nas nie budzą...tylko czasem potem domu pozbać nie idzie.
Ty też masz na imię Lucyna?
U nas bez słonka...ale 11stopni więc nie najgorzej.
Ikulka ja jem tylko śniadanie,obiad i kolację.Na więcej nie mam apetytu.Jak zjem obiad o 14 to do 18 nie jestem głodna.W ogóle mało w tej ciąży jem.Jak się przejem za bardzo wymioty wracają.
Ja też muszę luknąćdo ikei.Chyba pora na jakąś komodę dla maluszka...trzeba się rozejrzeć gdzie znajdę jakąś fajną.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A powiedzcie mi czy też tak macie. Mój brzuch rano jest taki mięciutki a zawsze w drugiej połowie dnia (pod wieczór szczególnie) robi się większy i twardszy. Codziennie tak mam. To nie żadne skurcze ani nic, nie boli, bo prostu jakby ktoś go nadmuchał i się napiął.

 
A powiedzcie mi czy też tak macie. Mój brzuch rano jest taki mięciutki a zawsze w drugiej połowie dnia (pod wieczór szczególnie) robi się większy i twardszy. Codziennie tak mam. To nie żadne skurcze ani nic, nie boli, bo prostu jakby ktoś go nadmuchał i się napiął.

Też tak mam i raz większy po lewej a raz po prawej stronie więc pewnie dzidzia się przemieszcza :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
przepraszam ale długo milczałam, ale nie dość ze nawał pracy po drodze urodziny córci i wizytacja teściów(którzy mnie tylko wkurzyli) a dzisiaj urodziny koleżanki Marcysi.

Ostatnio też źle się czuję nie dość że zaziębiona a dopiero co się wykurowałam to jakieś dziwne plamienia miałam najpierw w czwartek i wczoraj znowu ale tylko na papierze.
Wizytę u gina mam we środę 01.03
W tę środę miałam bad prenatalne i widziałam jak moja kruszynka wariuje ale nie chciała współpracować i nie wiem nadal jaka płeć. Pobrali tylko krew tyle, czekam na wynik.

Muszę Was nadrobić :)
 
Tak piszecie o ikei a u nas brak :( Jak już jedziemy to do Poznania, trzy godziny drogi.
Luska 1979 moi na weekend rano wstają i oglądają bajki, kanapki starszy zrobi a my możemy trochę pospać. Hihi tylko później strach do kuchni wejść [emoji3] A Ty w jakim wieku masz córeczki?
Hola 77 u mnie podobnie czułam jak dzidzia się rusza a od dwóch dni ciiisza.
Ikulka ja staram się jeść w miarę regularnie ale różnie to wychodzi. Pije dużo wody, jem dużo owoców i warzyw. Na mięso nie mam apetytu. Uwielbiałam pic kawę a teraz nawet ona mi nie smakuje.

Dzisiaj teściowa robi obiad także mam dzień luzu :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga ja tez tak mam. Wieczorem jak sie klade to myślę skąd on sie bierze,przecież tyle nie jadlam. A dziś to będę miala brzuch. Trzy obiady, ja mam dwa dania a teraz mąż jeszcze kopytka przywiozl z sosem od teściowej :o kiedy my to zjemy. Chyba schaby zamroże.
 
reklama
Luska ja Agnieszka jestem. Luska wzielo sie od kabaretu. I od mojej akcji na wakacjach w Łebie. Chcielismy skrocic droge przez pole. A ja jak zobaczylam na sciezce pelno slimakow bez muszli to zaczelam tak spieprzac i krzyczec...podskakiwac i w ogole. Moj to mnie nagral. No normalnie jak Luska pedziwiatr z kabaretu :-) :)

Kupilam poledwiczke. Podsmazylam. Zrobilam sos i sie dusi. Bedzie obiad na jutro i pojutrze. Dawno miecha w ciemnym sosie nie jadlam. Pachnie w calym domu.

Wieczorem tez mam twardy brzuch. Jakby ktos cos mi przyczepil. Trzeba pozycje seksualna zmienic hihi
 
Do góry