reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam się w przedpołudniowy czwartek!
Wszystkim wizytującym dzisiaj życzę samych miłych nowin.
Nie pisałam ostatnio, bo mam jakiś podły humor ciągle. Mąż już nawet zaczął narzekać, że szukam pretekstów do kłótni. Ech.
I znów mi wrócił ból kręgosłupa. Zaczęło się wczoraj od rana, już z łóżka nie mogłam się podnieść. Cały czas boli. Wczoraj z lewej strony (i nie mogłam przez to ruszać lewą nogą), dzisiaj z prawej. Jak żyć? Ale ja narzekam [emoji14]
Zrobiłam wczoraj oponki :) Oczywiście z "pomocą" Szymka. Myślałam, że dziada rozszarpię. Ale w końcu jakoś się dogadaliśmy i obyło się bez rozlewu krwi ;) Nie powstrzymałam się i jeszcze wczoraj zjadłam dwa, a dzisiaj o dziwo póki co nie mam ochoty. Ale małemu smakują.

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@o.paulina Hm to u mnie bez zrywania ten bol, ale zauważyłam ze bol sie pojawia wieczorem, jakby po całym dniu "aktywności" :) wczoraj jak sie położyłam to przeszedł a tak to cały czas jakby tam cos drażni...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patysia 152 ja już napisałam swoje zdanie w sprawie diety matki karmiącej i nie będę się powtarzać.
Oczywiście miałam na myśli noworodka i niemowlaka tam do 2-3 m.nie roczne dziecko karmione piersią.
Moje córeczki kolek nie miały ale po niektórych produktach niestety zdarzał się u nich 12 h atak kolki więc choćby dla własnego zdrowia psychicznego wolałam uniknąć pewnego jedzenia.
Na wykładach z położnictwa mówili nam że lepiej odczekać po cesarce 2 lata z zajściem w ciążę.Zwłaszcza jeśli to była kolejna cesarka.
Qńka miałam identyczny wczraj obiadek.
Dziękuje dziewczyny za zaciśnięte kciukasy...odezwę się po szpitalu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patysia152 to fajnie że nam się pochwalisz płcią.
Dla mnie teraz ważniejsze by dzidzia była zdrowa a nie jakiej płci jest...więc jakbym robiła usg prywatnie to tylko z tego powodu.
U mnie to tylko 4 tygodnie do usg połówkowego...dokładnie miesiąc.
Ja nie robiłam jeszcze prywatnego usg...w 1 trymestrze nie widziałam takiego sensu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nacisnęłam sobie nie to co trzeba i johnson johnson.
Ja w obydwóch ciążach Aga stosowałam kosmetyki musteli i naprawdę polecam.Są drogie ale skuteczne.Teraz stosuje bio oil ale moim zdaniem za tą cenę to chyba jest trochę przereklamowany.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry