reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Patysia152 to fajnie że nam się pochwalisz płcią.
Dla mnie teraz ważniejsze by dzidzia była zdrowa a nie jakiej płci jest...więc jakbym robiła usg prywatnie to tylko z tego powodu.
U mnie to tylko 4 tygodnie do usg połówkowego...dokładnie miesiąc.
Ja nie robiłam jeszcze prywatnego usg...w 1 trymestrze nie widziałam takiego sensu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luska ja zrobilam bo szlam do polskiego lekarza po zwolnienie. Nie musialam ale skoro juz bylam to myslalam ze policzy ki tylko za usg i zwolnienie.. ale niestety za wizyte tez policzyl... no ale podpatrzylam maluszka :) i tez mi zalezy bardziej zeby dzidzia byla zdrowa niz plec. Najpierw myslalam ze moze to dziewczynka ale teraz musze bardziej ze kolejny chłopak..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atfk trzymam kciuki by udało Ci się dotrwać do lipca.
Dziewczyny u nas nie ma takiej dużej różnicy w cenach.W zasadzie pieluszki wszystkich marek są w podobnej cenie.
Aga ja też mam ostatnio lenia ale dlatego że jestem na urlopie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Atfk trzymam kciuki by udało Ci się dotrwać do lipca.
Dziewczyny u nas nie ma takiej dużej różnicy w cenach.W zasadzie pieluszki wszystkich marek są w podobnej cenie.
Aga ja też mam ostatnio lenia ale dlatego że jestem na urlopie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Luska u nas za duzego wyboru nie ma w pieluszkach.. pampers i tylko te sklepowe firmowe.. typu asda Boots tesco... no i sa jeszcze ekologiczne naty ale te sa strasznie drogie.. i my ich nie kupowalismy....

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.
I ja witam się z łóżka.
Nie śpię już jakiś czas ale Jeszce leżę. Zjadłam śniadanko i oglądam ddtvn. Uwielbiam Dorotę Wellman.

Teraz szok....
Ja dziś bez pączków . Bo ich nie lubię. Zrobię z Kają faworki to dzieci zjedzą.

A sobotę uderzam do Ikei. Zaczynam szykować gniazdo dla młodego☺. Zaraz połowa ciąży więc powoli się biorę.

✊✊✊ za wszystkie wizyty! !Czekamy na info.
 
Safiya to przynamniej tyle dobrze że się zrehabilitowali.
Ja używałam przy Wiki tylko wody a teraz jeszcze czy będę używać chusteczek jeśli tak to na pewno nie pampers czy huggies.
Klusek super wieści.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja Emi np.była uczulona na sudocrem i wszystkie mazidła inne.Tylko mąka ziemniaczana dla niej i pieluchy wielorazowe.Z kolei Wiki nic nie smarowałam pupki tylko woda do mycia i skórka jak marzenie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie. Uwielbiam moja gin :-) Tak jej najojcyłam, że serduszko za wolno bije, że jak tym detektorem sprawdzał to w ogóle ledwo ledwo - a jak się zdziwiła, że detektorem w 13-tym tygodniu tętno dziecka sprawdzał!!  :-D - że zrobiła mi ze free usg, sprawdziła kilka razy i stwierdziła, że najwyraźniej taka uroda Malucha, bo serce bije miarowo w granicach tych 130 uderzeń na minutę i ze to tez nie jest nic skrajnego poniżej norm. I absolutnie się niczym nie martwimy. Chciała też podejrzeć czy to chłopczyk czy dziewczynka - bo "tak chce mi dziewczynkę zrobić" :-D - ale się nie udało. Raz, że wcześnie jeszcze, a dwa, że tak kiepsko leżał. Za trzy tygodnie powie :-p
 
reklama
Do góry