reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam w deszczowo-wietrzny dzień;-)) pogoda taka, że wstać się nie chciało ale jak już wstałam to nie jest źle;-) a co do porodów dla mnie to będzie pierwszy. Ale nam dwie dobre koleżanki położne z pasją i one uwielbiają o swojej pracy opowiadać, o porodach, co się 'ciekawego' stało i w sumie do póki nie byłam w ciazy to lubiłam tego słuchać a teraz mnie to coraz bardziej przeraża.. [emoji32] wiem jak chciałabym żeby wyglądał mój poród i wiem, że to jak on faktycznie będzie wyglądał może nie mieć nic wspólnego z planami ale co ma być to będzie;-) jedynie cały czas się zastanawiam nad zzo. Super sprawa, bo mniej boli ale tyle się nasluchalam o pomyłkach lekarzy albo różnych reakcjach kobiet po zzo, że się trochę boję.. ;-)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
reklama
Witajcie ! GuaRaNa ja takie ranne przyjemnosci ( badania w laboratorium) zaserwuje sobie w tlusty czwartek zavto potem zjem wielkiego pączka u nas noc ciezka bo mala bolal w nocy brzuszek. A rano pospac nie dala. Dzis kolejny deszczowy dzien, wiooooosnooo przybywaj!!
 
Cześć dziewczyny u mnie szaro buro i ponuro pogoda okropna ,wogule od rana mam jakiś podły nastrój ,wiem że to głupie ale martwię się o mojego kota wyszedł 3 dni temu z domu i nie wrócił ,jest młody nie ma jeszcze roku i nigdy nie zdarzało mu się nie wrócić do domu także już mam czarne myśli że coś mu się stało [emoji20]oj ten dzień nie zapowiada się zbyt dobrze gdy budzę się z takim nastawieniem od rana .
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień doberek sierpnióweczki ☺
U nas wietrzenie i ogólnie byle jak,dobrze że wychodzić nigdzie nie muszę

Lody koral zjedzone zaraz po obiedzie (przez was) a potem 2 h spanie. Co jest? Miałam odczuwać napływ energii [emoji6]

W ogóle to mi dziś smutno, koleżanka w nocy urodziła synka w 32 tygodniu, nie czuła ruchów dziecka, w nocy pojechała do szpitala i jej zrobili szybkie cc. Dostał 1pkt po reanimacji, dziś już przeszedł operację na jelita [emoji22]

Przykra sprawa z tą Twoją kumpelą na takim etapie ciąży brak ruchów to powód do paniki sama latałam na IP i ktg co chwilę robili
Wierzę, że mimo wszystkopo operacji będzie tylko lepiej ✊✊✊

Cześć Dziewczyny, byłam zajęta i nie miałam czasu pisać na forum.
Właśnie przeczytałam, że Justyna Wm - Twoja koleżanka urodziła w 32 tygodniu. Dobrze, że pojechała do szpitala....biedactwo małe i już operacje musiał przejść. Musi być dobrze, teraz są takie sprzęty, wiedza lekarzy. Mój siostrzeniec urodził się 5 tyg przed terminem był maluski.... a tu chlopczyk urodzony w 32.... Kruszynka. :'(
Ikulka u mnie też miało być tylko badanie ginekologiczne ale wyblagalam i tylko dowiedziałam się, że będzie chłopak na 100% nic innego Pani doktor nie sprawdzała...
Witam nowe mamusie :-)

Gratuluję zdrowego synusia
 
ja robilam miesiac temu, na wyniku mialam napisane ze przeciwciala antyrhd nieaktywne w PTA. Teraz robilam po 3 tygodniach od poprzedniego badania to w wyniku napisane, że miano przeciwcial wynosi 8 w PTA.. A więc wzrosły. za tygodnie mam powtorzyc czy wzrastają...
Mi lekarz tłumaczył żeby się nie przejmować tym. Bo to nic takiego. Pilnuj abyś dostała odpowiednie preparaty w danym tygodniu. To będzie wzrastać do pól roku i osignie swój szczyt.
 
dodzwoniłam się i powiedzieli,że materiał okazał się bezużyteczny nic nie wyhodowali , nie rozumiem tego ,że nic kompletnie im nie wyszło to są jakieś jaja. I mnie namawiała żebym znów zrobiła sobie amnio , bo to jest na "całe życie " dziękuje całe życie już mi się odechciało wszystkiego i nie będę miała zamiaru mieć dzieci i więcej się o nie starać. Jedynie na co jestem zapisana to na badanie cytogenne kardiotypów swojego i męża to zrobię. Mówię do niej ,a jeśli drugi raz nic nie wyjdzie to co? A ona eee to się rzadko zdarza :/ wspaniale...
 
dodzwoniłam się i powiedzieli,że materiał okazał się bezużyteczny nic nie wyhodowali , nie rozumiem tego ,że nic kompletnie im nie wyszło to są jakieś jaja. I mnie namawiała żebym znów zrobiła sobie amnio , bo to jest na "całe życie " dziękuje całe życie już mi się odechciało wszystkiego i nie będę miała zamiaru mieć dzieci i więcej się o nie starać. Jedynie na co jestem zapisana to na badanie cytogenne kardiotypów swojego i męża to zrobię. Mówię do niej ,a jeśli drugi raz nic nie wyjdzie to co? A ona eee to się rzadko zdarza :/ wspaniale...
Współczuje [emoji20]

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi normalnie brak jest słów już nie mam sił ...totalnie jestem w rozsypce i nie wiem co dalej wielka niewiadoma :( sory ,że wam tu truję ,ale muszę się wyżalić, mąż mój już nie może patrzyć jak płaczę sam przeżywa to w środku , stara się mnie rozmieszać.
 
reklama
mi normalnie brak jest słów już nie mam sił ...totalnie jestem w rozsypce i nie wiem co dalej wielka niewiadoma :( sory ,że wam tu truję ,ale muszę się wyżalić, mąż mój już nie może patrzyć jak płaczę sam przeżywa to w środku , stara się mnie rozmieszać.
Tylko mogę się domyślać jak jest wam ciężko ,wszystkie jesteśmy z wami

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry