reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
O masakra! To tak można? A jak położne łapią dziecko? Banalne pytania.. Wiem ;p Ale kurde jeszcze mnie to bawi, ale przyjdzie czas gdy będę obsrana ze strachu ;P ;P

 
reklama
O masakra! To tak można? A jak położne łapią dziecko? Banalne pytania.. Wiem ;p Ale kurde jeszcze mnie to bawi, ale przyjdzie czas gdy będę obsrana ze strachu ;P ;P

Haha jak zaczniesz rodzić to zapomnisz o ładnych pozycjach z filmów, obnażona, spocona będziesz szukać jakiekolwiek ulgi w różnych pozycjach, nie zdziw się też jak zrobisz kupę pod siebie [emoji16]
 
Aż z ciekawości poczytałem informacje o przygotowaniu do porodu w moim szpitalu. Wszystko zapowiada się spoko! Każda do porodu ma swoją oddzielną sale na przygotowania, dają koszulki do porodu, maleństwo ubierają wedle woli, w ich ubranka albo przeniesione. Zzo dają wedle woli o jest darmowe, poród rodzinny bez problemu. Mają nawet piżamki dla mamy jakby potrzebowała więcej na zmianę. :) Sale po wszystkim są 2, 3, 5cio osobowe.
Becika/rożka itp nie trzeba. Wymagają tylko fotelik samochodowy dla zmotoryzowanych. [emoji14]
Napisali, że mile widziane, ale nie konieczne jest skierowanie na poród. Musze takie wziąć od mojego gina, żeby w razie co nie odesłali mnie do innego szpitala [emoji14]

 
@ikulka ja znam ból...moja ginekolog też jakaś starej daty trochę, i najczęściej na wizycie bada mnie ginekologicznie maca brzuch po czym stwierdza że nie widzi wskazań do usg...dla mnie to idiotyczne prowadzenie ciąży jak niezbyt ją interesuje czy z dzieckiem wszystko w porządku, chodzę do niej bo mam na luxmed więc wszystkie badania za darmo i tak poza tym to nie mogę na nią narzekać. W 9tyg jak byłam i mi powiedziala że nie widzi wskazań to jej powiedziałam że ost w 9tyg nie było tętna...to nagle się wskazanie znalazło...potem na kolejnym też nie robiła bo 5dni wcześniej miałam genetyczne, i teraz mam 24.02 i powiedziałam że nie wyjde jak mi nie zrobi.

p19uflw1jarcljhd.png
A mój lekarz jest ordynatorem... ehh
 
Nadrobiłam trzy dni, hurra!

Teraz jestem w stanie powiedzieć wam dobranoc, ale od jutra bede aktywna.

Gdzie ta ankieta o zamknieciu watku? Ja jestem za, podpisuje sie rekami i nogami.

@luska1979 badz dobrej mysli, nie musi i na pewno nie bedzie zle. Dasz rade!

Gratuluje blizniakow Marta. Ale bedzie jazda ;)

Dobra, zegnam sie i do jutra!


 
reklama
Mi wyszły m badaniu później na szczegółowym nic i teraz powtarzałem to nic nie wyszło. Mam powtórzyć za trzy miesiace
ja robilam miesiac temu, na wyniku mialam napisane ze przeciwciala antyrhd nieaktywne w PTA. Teraz robilam po 3 tygodniach od poprzedniego badania to w wyniku napisane, że miano przeciwcial wynosi 8 w PTA.. A więc wzrosły. za tygodnie mam powtorzyc czy wzrastają...
 
Do góry