reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Moze mam glupi tok myslenia, ale jak nic nie wyhodowali to moze po prostu nic nie ma? Domyslam sie jakie to musi byc frustrujace..tyle czekac na wynik ehh. A kiedy macie to badanie kariotypow?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masakra jakaś. Oni są nie normalni. Myślą że to takie proste jak oddanie krwi.
Porąbani.
Trzymaj cię się.

f2w33e3kroj1te5i.png
 
Na moje Adeline zle przechowali albo stracili material do badan.
Musisz przezywac teraz straszne nerwy. Jednak podjelas sie amnio i chcialas wiedziec. Nie wiem jak postapisz. Ja pomimo nerwow po raz drugi bym sie klula. Druga sprawa mialas wczesnie robione amnio. Przewaznie sie robi w ok 16tyg. Moze to tez ma cos wspolnego. Niewiem. Gdybam sobie. Przemysl Kochana i podejmij decyzje. Trzymam kciuki.

U mnie dzis slabo. Wczoraj sie tak wkurzylam na dziadow ze spoldzielni ze spac spokojnie nie moglam. Obudzilam sie o 3 a o 5 wymiotowalam. Ledwo zyje. Bylam na malych zakupach tylko. I bede lezec dzis. Pada deszcz i wieje mocno.
 
Xmonax koty teraz zaczna sie marcowac. Jesli to kocur to naturalne ze ucieka. Walczyc i zdobywac. Wroci po tyg wyglodzony pewnie ;)
 
Dzień dobry kobitki w ten ponury dzień ja zbieram się do pracy chociaż strasznie mi się nie chce [emoji52] dziewczyny które nie czuły jeszcze ruchów poczulyscie juz coś czy dalej nic? Ja jutro zaczynam 17 tydzień i dalej cisza troszkę mnie to martwi

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mnie skóra swedzi ze już nie mogę wytrzymać...

Hmmm a tylko brzuch bo to normalka skóra sie rozciąga :) ale jak yyy więcej stopy ręce i mocno to nie chce straszyć broń Boże, ale jest cos takiego jak cholestaza ciążowa, tylko ze to raczej pózniej sie objawia, wiec nie powinno Cię dotyczyć, wtedy bada sie wszystkie wątrobowe wskaźniki, alaty, aspaty itp. Zeby wykluczyć .
Wierze ze to po prostu kwestia skory u Ciebie :):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dodzwoniłam się i powiedzieli,że materiał okazał się bezużyteczny nic nie wyhodowali , nie rozumiem tego ,że nic kompletnie im nie wyszło to są jakieś jaja. I mnie namawiała żebym znów zrobiła sobie amnio , bo to jest na "całe życie " dziękuje całe życie już mi się odechciało wszystkiego i nie będę miała zamiaru mieć dzieci i więcej się o nie starać. Jedynie na co jestem zapisana to na badanie cytogenne kardiotypów swojego i męża to zrobię. Mówię do niej ,a jeśli drugi raz nic nie wyjdzie to co? A ona eee to się rzadko zdarza :/ wspaniale...
Jeju przykra sprawa... a na harmony albo cos takiego?? Dałoby to jakies wyjasnienia??
Witam wtorkowo w zaczelismy 14 tydz badz wg niektórych 15 :)
No i chyba czuje ruchy wieczorem jak leze plasko. Ale to jeszcze malo i tak przez krotki moment.
U nas lewatywy nie wykonują. No i spotkanie z polozna mam za 2 tyg.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba da się taki zestaw kupić. Swoją drogą niezły knif. Ja przy pierwszym porodzie kilka godzin się po domu bujałam. Gorzej jak zrobisz i nagle jechać trzeba ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hahahaha ooooppppsss wtedy bedzie problem :):) o matko , w samochodzie ,chyba mąż by mnie zabił :):):) założyłabym wtedy pieluchę chyba:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry