reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej ale dziś spięcie było mam swoje zdanie na ten temat ale już nie będę wzbudzać emocji. Ja chyba będę musiała przyspieszyć wizytę bo mam takie zawroty głowy ze aż się boje. Ale dziś chalupke odgruzowalam nawet sałatkę wielowarzywna zrobiłam no i ze względu na piękną pogodę powysiewalam juz sobie kwiatki i bazylie najgorzej ze jutro deszcz ma padać. Kaszel mnie męczy dalej ale już jest mniejszy.
 
reklama
No właśnie to jest zagadka dlaczego nie można. Chyba lekarza będę musiała podpytać.

A moze dlatego ze na stopach te rożne punkty do akupunktury itp i ze cos tam pobudzi :) kij wie :)
Mnie jedynie na szkole rodzenia mówili ze nie można takich masażow pleców robić po całości bo wtedy wzmaga sie krążenie ale to chyba juz pod koniec ciąży z tego co kojarzę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj dziewczynki dziewczynki, czytam i nie wierzę[emoji6] u Nas na tych spokojnych sierpniówkach TAAAAKA gównoburza wybuchła[emoji13]
A się dziwiłyśmy jakiś czas temu lipcówkom[emoji2]
Baby, ach te baby... i te Nasze buzujące hormonki!!!
Buźki dla Was wszysykich[emoji8][emoji8][emoji8]
 
My dzis z Hanía od rana.. Bylysmy u lekarza Bo zaczela cos kaszlec I gilochy po pas wisza.. A w poniedxialek bedziemy do moich rodzocow wiec wolalam isc szybciej do lekarza niz jak choroba sie rozbuja... Pozniej taki popis mi dala ze sama nie wien skad podpatruje takie zachowania...z przedszkola?

Strach sie w domu odezwac. maz wsciekly.. Od dwoch lat go zwodza awansem, juz teraz na 100% mial dostac..a dzis powiedzieli mu ze jest za mlody I moze w marcu albo kwietniu (wow, o miesiac starszy bedzie...)... Sama jestem zla Bo po pierwsze wiem ze mu sie to nalezy I dlugo pracowal na to I ze robi to dobrze... Po drugie to zawsze wieksze pieniazki ktotych zawsze Nam brakuje (a zaraz Kredyt pojdzie w gore...:() a po trzecie to juz mnie meczy to gadanie o tym o wsciekanie sie... Zreszta Ci jego przelozeni to jakies matoly chyba :/ jak mozna tak robic?

Na poprawe mezowi humorku wzielysmy go do KFC Bo uwielbia ( coraz mniejsze I drozsze Te porcje..) a poznoej kupilam sobie butki w deichmanie za Cale UWAGA 40ZL.. :) I Hani adidaski oryginalne ladniutjie za 60zl dorwalam.. Choc ona twierdzi ze Sa obrzydliwe I ich nosic nie bedzie :) matko swiety.. Dacie glowe ze ona ma 3lata? I probuje rzadzic :) (czasem nawet jej sie uda postawic na swoim..)

No to ponarzekalam co moje :) do dyskusji o oknach nie wracam Bo nie ma sensu.
Kazda z nas ma swoje podworko I niech tam robi co chce :)
Milego wieczorku Kochane :) Nam M. Zappwiedzial ze dzis ogladamy mecz... Tadam...
 
Oj dziewczynki dziewczynki, czytam i nie wierzę[emoji6] u Nas na tych spokojnych sierpniówkach TAAAAKA gównoburza wybuchła[emoji13]
A się dziwiłyśmy jakiś czas temu lipcówkom[emoji2]
Baby, ach te baby... i te Nasze buzujące hormonki!!!
Buźki dla Was wszysykich[emoji8][emoji8][emoji8]
Dokaldnie to samo pomyslalam:)ze ktos ostatnio pisal ze u nas fajnie a lipcowki klotliwe :)
 
moja dzisiejsza zdobycz - miód nawłociowy z zaprzyjaźnionej pasieki mniam mniam :-) :)

małż już w kimę poszedł, zmęczony, bo wczoraj wrócił o 23, a o 5 już znowu wstawał.
w pracy sajgon, jeszcze jakaś jelitówka znowu krąży, oby nic mnie nie złapało :baffled:
 
A moze foto książka że zdjęciami z jego 40 lat?? Od bobasa do teraz..

Mam taką fajną relaksacyjna wanienka elektryczną do stóp z masarzem i bąbelkami. Ale doczytałam ostatnio w instrukcji, że niby nie można stosować, wiecie może czemu? Jak takie lekkie smyranie stóp może wpływać na ciążę?
Może pobudza jekieś receptory w stopach... wiesz mapa stóp i te sprawy...[emoji53]
W sumie to nigdy nie wierzyłam że w stopie czy dłoni są miejsca odpowiedzialne za narządy, ale odkąd łapie mnie zapalenie.pęcherza(naa.szczęście jeszcze ani razu w.ciąży) to czesto jeszcze zanim pójdę do toalety, to najpierw mam takie dziwne bolaco kujaco dretwiejaco wkurzające uczucie w lewiej stopie za każdym razem w tym samym miejscu... także jak mi tam zaczyna dokuczac to idę ze strachem do toalety bo wiem co mnie czeka...więc może jakaś prawda w tym jest...[emoji2]
 
@pamqsku co za mecz oglądacie? Bo mój mężuś też taki plan wieczorny ma[emoji13][emoji13][emoji13] I nawet mój brat przyjeżdża(w sumie to on tylko przyjeżdża jak są jakieś mecze[emoji6] tak to drogi nie zna)
Także u Nas podobne plany jak u Ciebie[emoji16]
 
reklama
JustynaWm to dlatego puchniesz.Staraj się jednak dużo pić.Piwo najlepiej pobudza nerki to może od czasu do czasu karmi.
Kotomiś nie mamy żadnych francuskich marketów.U nas tylko lidl,spar i aldi.A tak to reszta brytyjskich.Gigant tesco i asda,morrisson,sainsburry itp.Pewnie tak ich nie znacie.
 
Do góry