reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Uff zostało mi jeszcze 10 str.
A więc po pierwsze jestem mega dziwadłem bo ja okien nie myję i to nie tylko teraz ale wcześniej też. Powód: boję się. Mamy bardzo wysokie, a kamienica choć wydaje się solidna mojego zaufania nie budzi. Firanek też nie zmieniam bo jest na tyle wysoko, że M przesuwa stół na nim stawia krzesło i spokojnie może sie wyprostować,a ma 187 cm wzrostu. Ja musiałabym na stole rozstawić drabinę.

Po staniu w kuchni bolą mnie plecy na wysokości odcinka lędźwiowego
Gołąbki się udały, mam ich tyle, że wpada na nie też teść.

A po drugie @JustynaWM wszystkiego naj naj i oby szczęśliwie się dzidzia wypakowała !!!!

Po trzecie idę dalej czytać...
 
reklama
Morawka częśte przystawianie dzidziusia potrafi tak samo rozbujać laktację jak laktator.
A synek nie ma jakiś zaburzeń rozwojowych?Jak do 2,5 roku nadal nie będzie mówił to wskazana jest wizyta u logopedy.
Ja spadam mąż podjeżdżą pod dom z mała i lecimy na zakupy.
Oczywiście, że najlepiej przystawiać dzieci do piersi, ale nie zawsze dzieci chcą. A pisałam to odnośnie wypowiedzi o tym, że laktator nie pobudzi laktacji.

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MlMała zmiana tematu - nie z okazji dzisiejszej rozmowy, tylko po prostu chciałam spytać :-p Chybą są tu dziewczyny z mężami po 40-tce... Czy organizowałyście im na 40-te urodziny coś specjalnego? Zastanawiam się co tu mężowi wymyślić... Tatuażu nie chce, skoczyć ze spadochronie mu nie pozwolę :rofl2: Zwykle przyjęcie rodzinne ze śmiesznymi prezentami przeszliśmy w tamtym roku u jego brata, wiec tez odpada. Mam niby coś tam w głowie, ale może mogłabym ściągnąć jakieś oryginalne pomysły od Was? ;-) ;)

A moze foto książka że zdjęciami z jego 40 lat?? Od bobasa do teraz..

Mam taką fajną relaksacyjna wanienka elektryczną do stóp z masarzem i bąbelkami. Ale doczytałam ostatnio w instrukcji, że niby nie można stosować, wiecie może czemu? Jak takie lekkie smyranie stóp może wpływać na ciążę?
 
Też jestem w tej sytuacji i czekam, mam nadzieję, na nową umowę. Przedłużenie do dnia porodu jest równoznaczne z pozbyciem się pracownika a jak mnie zapewniał dyrektor, firma nie ma w zwyczaju pozbywać się dobrych pracowników[emoji4]
Mi na prawdę trudno coś przewidzieć, różne akcje już w mojej firmie widziałam. Nie przyjęli nikogo na moje miejsce, dziewczyny dwoją się. Tak samo jak 3 lata temu z mojego działu zredukowali 3 osoby i zostało nas dwie i robota do podziału...dodam jeszcze że 5 lat pracowałam na śmieciówkach. Nie wiem jak ja się mam też na to zapatrywać.

Swoją drogą kochana - wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i radości, spokoju ducha i cudnego bobasa! [emoji512]

A z nerkami nie ma żartów, mam podobne problemy. Może lekarz coś zaradzi na najbliższej wizycie.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kotomiś to witam w klubie wielkich okien. Ja z tej dużej drabinki 6 stopni, z samego podestu ledwo do karniszy sięgam więc dziękuję ;)
Ciekawe z tym urządzeniem do stóp, dlaczego nie można...[emoji53]

@luska1979 ponoć częściej niż co 1,5 h nie przystawia się bo maluch strawić nie zdąży, dlatego jedziesz laktatorem. Ta metoda 357 ponoć właśnie działa. Pewnie to i tak indywidualna sprawa.

Ogarnęłam cały dom i obiad i mąż mnie wkurzył na maksa...
Całymi dniami sama siedzę, to zamiast ze mną pogadać to od razu sluchawki i komp, za chwilę na piłkę wychodzi...w sobotę i niedzielę ma turniej więc też go praktycznie nie będzie. Ja wiem że on potrzebuje dychnąć, ale chętnie pogadam z żywą osobą a nie tylko wirtualnie :( ponarzekałam sobie.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Yyyy frytki mniaaam chyba jutro zrobie plus łososia[emoji5]i suroweczkę z kiszonej.
Ja w pierwszej ciazy mialam laktator reczny i jak szybko pokarm mi sie pojawil a byloo go duzooo w nocy przeciekałam tak sie lało to bardzo szybko mi zanikł chyba po 2 tyg .Ile sie nameczylam to masakra ale nic nie dało warzyło sie i koniec.I niestety pozostalo mleko modyfikowane.Teraz bede walczyc do upadlego.[emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
A co to znaczy że się warzyło? Nie słyszałam o czymś takim.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@luska1979 byłam u lekarza z Szymkiem na bilansie 2latka. Spytałam, czy coś trzeba z tym zrobić, ale lekarka powiedziała, że skoro wszystko rozumie i umie powiedzieć parę słówek to nic nie trzeba i że tylko patrzeć jak się rozgada. Wszyscy mi powtarzają, żebym się delektowała tym czasem, kiedy jeszcze niewiele mówi, bo jak zacznie, to będę miała dosyć ;)

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry