reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Guarana możesz też dzieciaczka przystawiać właśnie na 357 minut jeśli tylko ma na to ochotę.Na początku leci takie wodniste mleczko więc nie ma opcji że się przeje.
Kotomiś ja też nie wiem czemu nie można stosować masażera.
Morawka jeśli tak Ci powiedzieli na bilansie to pewnie wszystko jest ok.Zresztą zobaczysz jak jest w wieku 3.Ja jetem przeczulona na tym punkcie więc na pewno bym reagowała wcześniej już u 3 dziecka.Dlatego też chcę od razu zrobić badania genetyczne po porodzie by być gotowa na to czy reagować wcześniej czy nie np.na niemówienie 3 pociechy.
Pamqsku a może powinien zmienić pracę skoro w tej go tak zwodzą.Bunt kilkulatki oj skąd ja to znam...moja młodsza też tak ma czasem a ona jeszcze mi przynajmniej nie napyskuje bo pojedynczymi słowami mówi póki co na razie.Aż strach się bać co będzie za kilka lat.
 
reklama
:mad:klusek jaką masz śliczną córeczkę! Uważaj na nią, bo będzie rozchwytywana z taką urodą! ;)
Co do laktacji to laktator może ją pobudzić i "rozhulać" :) jest taka metoda 3 5 7 (chyba) i wiem, że skutkuje, tylko trzeba być wytrwałym. Hafija o niej sporo pisała.

@Dorotea @patik80 super, że same dobre wieści :) gratuluję chłopaków!

@myycha ja sama się rozczuliłam patrząc na to zdjęcie... Wczoraj tak sobie myślałam o tym małym ktosiu w brzuszku i też mi łzy z oczu płynęły. Nigdy tak nie miałam, nawet w poprzedniej ciąży, więc to dla mnie nowość.

@25_pixels ja używałam avent natural, ręczny. Co prawda sporadycznie, ale byłam zadowolona i wiem, że dużo mam sobie go chwali. Mnie się udawało odciągnąć 100 ml w 15 min. Ale ja miałam ogrom pokarmu. 3 dzieci bym tym wyżywiła [emoji14]

@aftk mnie swędzi nie tylko brzuch, ale i ręce i nogi i plecy. Jestem cała w strupach, bo się przez sen drapię :/

@Maargaretkaa miałam butelki i z lovi i z avent. Synek lubił obie :)

Wrócę do tematu dzieci, które oglądają dużo bajek i późno zaczynają mówić. Szymek 5 lutego skończył 2 latka, ani raz nie obejrzał bajki, uwielbia oglądać książki i słuchać, kiedy mu się czyta, ma mega wyobraźnię, bo jego ulubioną zabawką jest patyk, który w razie potrzeby zamienia się w piłę, wiertarkę, młotek czy kierownicę. Rozumie wszystko, co się mówi, wykonuje polecenia. I nie mówi prawie nic. Więc naprawdę nie ma reguły. I niestety nadal nosi pieluchy. A umie zasygnalizować potrzeby, bo nieraz mu się to udało przed zabrudzeniem pieluchy... I co ja mam zrobić? Jak go przekonać?

A z dzidziusiem wszystko dobrze. Jestem w 17 tygodniu, dokładnie 16+2, a wielkość dzidziusia wskazuje na 17+4, więc potwierdza się termin około 20 lipca.


Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
O kurde duża różnica. Rośnie bobo.
 
Guarana możesz też dzieciaczka przystawiać właśnie na 357 minut jeśli tylko ma na to ochotę.Na początku leci takie wodniste mleczko więc nie ma opcji że się przeje.
Kotomiś ja też nie wiem czemu nie można stosować masażera.
Morawka jeśli tak Ci powiedzieli na bilansie to pewnie wszystko jest ok.Zresztą zobaczysz jak jest w wieku 3.Ja jetem przeczulona na tym punkcie więc na pewno bym reagowała wcześniej już u 3 dziecka.Dlatego też chcę od razu zrobić badania genetyczne po porodzie by być gotowa na to czy reagować wcześniej czy nie np.na niemówienie 3 pociechy.
Pamqsku a może powinien zmienić pracę skoro w tej go tak zwodzą.Bunt kilkulatki oj skąd ja to znam...moja młodsza też tak ma czasem a ona jeszcze mi przynajmniej nie napyskuje bo pojedynczymi słowami mówi póki co na razie.Aż strach się bać co będzie za kilka lat.
Dlatego nie upieram się. Co szkoła to inaczej, co cycki to inaczej i co maluch inaczej ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Guarana bo tak to jest w macierzyństwie.Każda mama musi wypracować swój sposób na maluszka więc ja bym w ogóle radziła nie nastawiać się na coś konkretnie tylko dlatego że wypaliło u drugiej osoby.
 
O kurde duża różnica. Rośnie bobo.
Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale ja miałam zwykle krótsze okresy, tzn po 26 dni i myślę, że może dlatego? A może nie i gadam głupoty ;) Niech rośnie! Tylko nadal nie wiem, czy to chłopiec czy dziewczynka, bo byłam dziś w innej przychodni a tam bardzo kiepskie usg i lekarz powiedział, żebym za miesiąc pojechała do szpitala na jutro dyżur, to mi wtedy powie, o ile dzidziuch bedzie chciał się ujawnić :)

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie. Opisałam w wątku.
Będziemy mieli w domu przewagę męskiej części.
Od jutra jestem na zwolnieniu.
I zwalniam tempo. ..z przykazu mimo ze i tak było wolne. Czego się nie robi dla syneczka.
Cala moja trójca szczęśliwa że będzie facet. I ja też , bylo mi to obojętne. Ale się cieszę.
Teraz relaks w wannie.
 
Ale się zakurzyło ale już spokój :) też mam swoje zdanie i też poruszyłabym temat mężów tylko pracujących w sensie pracy bo tak zrozumiałam z kontekstu wypowiedzi co nie których dziewczyn. A kobiety i praca i dom i dzieci i da się. Ale nie robię zamętu i nie poruszam! A mężczyźni leżą i pachną z tego sie wysowa. Ha dobre. I basta. Jak to guarana gdzieś napisała równy podział obowiązków :)
 
Kurczę dziewczyny Wy sadzicie kwiatki a u mnie to jeszcze trawy z pod śniegu nie widać! Zazdroszczę Wam.
 
reklama
Ja tak na szybko. Juz po wizycie moje bejbe rosnie zdrowo :-D , wirus bostonski nie mial wplywu na jego rozwoj :-) . Dzidzi nadgonilo termin o 5 dni do przodu :-) . Plec nieznana :p . No i mam skierowanie do diabetologa :-/ . Poczytam co u Was pozniej lub jutro bo padam na twarz :p
 
Do góry