reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
My dzis na spacerku bylismy mimo mokrej trawy :) dziec i psiak zadowoleni :)
1487164972-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super! oby więcej takich przyjemnych dni :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O właśnie w sumie chyba juz czas zapisac sie na polowkowe. Mialam nie robić ale ten sprzęt dr Alaszewskiego i w sumie on jako dr sa mega.
Mam nadzieję ze potwierdzi płeć bo mimo ze każde będę mocno kochała to do szalu doprowadza mnie niepewnośc, chciałbym już kupować i w ogole.

A czy którejś z Was budują hormony w 2 trymerze? Wczoraj jak spalilam robota kuchennego to sie poryczalam. A dzisiaj płakałam chyba z 45min praktycznie bez powodu. Ubzduralam cos sobie i uroslo to do rangi mega problemu. Masakra
 
@Truskaweczka2017 nasz szumis ma kilka dzwiekow, chyba dwa rodzaje odglosow w brzuszku, trzeci szum fal, bicie serca i chyba jeszcze jeden dzwiek ;-)

@luska1979 ja wlasnie myslalam o kupnie lezaczka i chusty no i jesli jutro zapowiadalby sie chlopak to moze jakis jeden czy dwa ciuszki :p

A my dzisiaj bylysmy az 1,5h na spacerku bylo tak przyjemnie, cieplutko, normalnie wiosna, kocham ciepelko :-D . Mala sie wybiegala moze ladnie pojdzie spac ;-)
 
Mój był takim blondynkiem jako dziecko teraz to taki jasny brąz ma na głowie... ciekawe czy może córcia odziedziczy takie włoski.. bardziej bym chciała bo zawsze mi się podobały [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciekawe jak u mojego sie zmienia z czasem

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O właśnie w sumie chyba juz czas zapisac sie na polowkowe. Mialam nie robić ale ten sprzęt dr Alaszewskiego i w sumie on jako dr sa mega.
Mam nadzieję ze potwierdzi płeć bo mimo ze każde będę mocno kochała to do szalu doprowadza mnie niepewnośc, chciałbym już kupować i w ogole.

A czy którejś z Was budują hormony w 2 trymerze? Wczoraj jak spalilam robota kuchennego to sie poryczalam. A dzisiaj płakałam chyba z 45min praktycznie bez powodu. Ubzduralam cos sobie i uroslo to do rangi mega problemu. Masakra
ja co chwile mam łzy w oczach jak jadę autem i słucham radia.. A to wygrała wycieczkę a to puścili jakąś piosenkę która wywołała u mnie wzruszenie nie wiadomo czemu :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klusek nie wyglądasz na taka duza corcie, az w tabelkę zajrzałam. Myslalam ze 15 lat miałaś jak ja urodziłas. Śliczna dziewczynka :-) i do tego jaka wyrozumiala jak zostawia rodzicom chate wolną :-)
 
Do góry