reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
To uważajcie dziewczyny za kierownicą. Nie chodzi o brzuszek tylko o koncentrację właśnie. Sama nie jeździłam jeszcze w I ciąży, ale sporo koleżanek przestrzega - po prostu na koniec człowiek się mniej kumaty robi [emoji23][emoji33]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Nigdy o czymś takim nie słyszałam [emoji12] żeby być mniej kumatym. Wszystkie babeczki jakie znam w ciąży jeżdżą do końca. Po pierwsze bo do końca pracują, po drugie bo maja juz dzieci, które zawsze trzeba gdzieś zawieźć [emoji12] i dodam zawsze zapięte.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niektóre dzieci lubią dźwięki suszarki. Generalnie tzw. biały szum. Pełno teraz tych ustrojstw w necie. Przypomina im szum tętnic udowych matki z życia płodowego i się uspokajają. U nas działał okap kuchenny [emoji23] albo nagranie suszarki na telefonie.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
my wlaczalismy radio miedzy stacjami :) o to naprawde glosno. Dlugo tego sluchalismy, Cale Noce lecialo :-)
 
@marii19 ja właśnie ostatnio zapomniałam o moczu oops;) to sobie zapisal zniesmaczony "nie dostarczono" , No to tego samego dnia przyniesiemy dobre wiesci z wizyty :)
@Lenka082 a wiesz, ze mój jak miał 4-5 lat to tez mu sie bardzo sporadycznie ale zdarzyło,za dużo wypił na noc, albo jak miał bardzo stresujący dzień. O ile nie jest to codzienna sytuacja to spokojnie, wyrośnie:) aczkolwiek wkurzało mnie jak w nocy nagle mamooo mokry jestem cały :) ale juz teraz często w nocy wstaje na siku szczególnie jak przylatuje do nas w nocy.

@SZIRLI ja pewnie w 21 tyg tak w środku, bo zalecane między 20, a 22.

@luska1979 zazdroszczę takiej pogody. Właśnie moja siostra która jest w UK , na pn , w okolicach NewCastle tez dzisiaj zachwycała sie pogoda:) ja zawsze mam pecha jak byłam u niej, cały tydzień zawsze padało...

U nas tez synek uwielbiał Masze , do tej pory chętnie ogląda. No i dużo sie uczył właśnie na Dorze i Liczenia z Umi Zoomi :)
I moze nie jestem idealna matka, bo zdarza mi sie, ze on ogląda bajki w miedzy czasie jak ja cos robię, albo daje mu telefon bo chce mieć chwile spokoju :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marii19 ja właśnie ostatnio zapomniałam o moczu oops;) to sobie zapisal zniesmaczony "nie dostarczono" , No to tego samego dnia przyniesiemy dobre wiesci z wizyty :)
@Lenka082 a wiesz, ze mój jak miał 4-5 lat to tez mu sie bardzo sporadycznie ale zdarzyło,za dużo wypił na noc, albo jak miał bardzo stresujący dzień. O ile nie jest to codzienna sytuacja to spokojnie, wyrośnie:) aczkolwiek wkurzało mnie jak w nocy nagle mamooo mokry jestem cały :) ale juz teraz często w nocy wstaje na siku szczególnie jak przylatuje do nas w nocy.

@SZIRLI ja pewnie w 21 tyg tak w środku, bo zalecane między 20, a 22.

@luska1979 zazdroszczę takiej pogody. Właśnie moja siostra która jest w UK , na pn , w okolicach NewCastle tez dzisiaj zachwycała sie pogoda:) ja zawsze mam pecha jak byłam u niej, cały tydzień zawsze padało...

U nas tez synek uwielbiał Masze , do tej pory chętnie ogląda. No i dużo sie uczył właśnie na Dorze i Liczenia z Umi Zoomi :)
I moze nie jestem idealna matka, bo zdarza mi sie, ze on ogląda bajki w miedzy czasie jak ja cos robię, albo daje mu telefon bo chce mieć chwile spokoju :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I u nas tak jest czasem... zwlaszcza teraz jak ja musze odpoczac... a jak obiad musze zrobic to w ogole masakra... jeczy mi ciagle nad kuchnia... bo mamy bramke... bo mala kuchnia.. a jak sie gotuje to niebezpieczne... no i penetruje mi wszystkoe szafki... plus wyjada karme psa... [emoji85]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
emikaa na szczęście siusianie do łózka sporadycznie, u nas Masza również na tapecie, młodsza uwielbia.
Dziewczyny od małego zasypiały w rożnych warunkach, tzn nigdy nie bawiłam się w cisze. Do tej pory nic im nie przeszkadza ja mają iść pać i małe mam zamiar tak samo uczyć.
Szumów nie próbowałam, aczkolwiek mogłam odkurzać i nie budziły się :p
 
@luska1979 moze lody beda dzialaly czesciej ;-) . Mi jakos tez tak sie wydaje, ze u nas bedzie babyboy ;-) , moje cory strasznie licza na brata ;-)

@myycha moja ost bierze polokragla pokrywe od skrzyni z zabawkami i kolysze sie na boki wolajac: bujubuju :-D

Ja rozstepy mam tragiczne, na szerokosc palca i dlugosc kilku cm, mi nic nie pomoglo, tylko sie poglebialo przy kolejnych ciazach, a nie przepraszam przed Neli jak schudlam i bylam opalona to nie bylo ich az tak widac, teraz jest tragedia :-(

U nas za dwa tyg jest kinderkleidungflomark taki kiermasz uzywanych ciuszkow dla dzieci, jesli jutro gin wspomni cos o plci to moze i ja w koncu cos kupie :p

Co do ruchow to ja kiedy tak fest zakaszle wydaje mi sie ze bejbik sobie potem wierzgnie w brzuniu, sie smiej ze sie burzy "matka nie trzasaj mna tak" hihi

@atfk moja ostatnio podaszla do drzwi najstarszej, lup lup piescia w drzwi i krzyczy "Kalolina auf" (czyli Karolina otworz) . Moja to mowi troche po polsku troche po niemiecku, te wyrazy ktore jej latwiej sie wymawia ;-) . U nas na szczescie maja glukoze smakowa , podchodzila mi pod wisniowy i nie jest slodka ;-)

@Angelika:) ja mam okuliste 1 sierpnia ;-) , umawialm sie jakos w pazdzierniku zeszlego roku. Taki dlugi termin tylko ze wzgledu na to ze to Polka, bo bylam w wakacje u Niemca to i mi i corce zle dobral okulary wrrrryyy. Czyli kochana co ? musisz isc prywatnie do okulisty ??

@Chromka92 super wiesci, gratki curoni :-D , no i oby plamienie sie nie powtorzylo &&&& . Fajna masz lekarke :-)

Trampolina to juz chodzi za mna juz od dluzszego czasa, ale taka mala zeby mogla byc w domu, bo ta moja malpka skacze po sofie i krzyczy "hopa hopa.."

@anntryb gratuluje synusia i fajnie ze podejrzalas dzidziolka tak z nienacka ;-) . U mnie norma dla ciezarnych na czczo to 92 , ja wczoraj 105, dzis 97, jutro jrszcze jeden pomiar i powiem o tym ginowi, ale na bank wiem ze bede znow musiala sie szprycowac na noc insulina, ehhh trudno...

@Ancymonka ja przy za wysokim cukrze na czczo (po posilkach super wyniki) mialam diete plus zastrzyki na noc z insuliny :-/

@weronika123456 witaj i gratki dzidziusia ;-) . Mam nadzieje, ze to falszywy alarm z tymi wodami no i odpoczywaj ma wolnym ;-)

Co do nocnika to ja zastanawiam sie nad taka drabinka i nakladka do normalnego sedesu, bo cos moja troche niechetnie siada na nocnik :-/ , no ale to zobaczymy. Ostatnio myslalam ze padne ze smiechu , jestem w taolecie, a moja gwiazda wpada do mnie odrywa sobie pokazny kawal papieru toaletowego, zgniata go w raczkach, stanela w rozkroku i sie podciera myslalam hihi

@klusek u nas tez dzis pieknie, 12°C i sloneczko, po obiadku murowany spacer :-)

@Tyllkaaa kurcze szkoda troche kasy, ale najwazniejsze, ze wsio ok ;-)

Uffff dotarlam do konca :p , teraz zmykam robic surowke do obiadu, no i na pewno z pol sama znow wciagne hihi
zwariować można z tymi lekarzami...
szczerze to nie chciałabym iść prywatnie... będę chodzić do skutku aż dadzą mi sensowny termin.


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i moj z tych co wszelkie inne rzeczy niz zabawki sa ciekawsze :D
1487165168-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale śliczny blondynek [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry