reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Do mnie też dotarły już jakiś czas temu 2 paczuszki od bebilon ( maluski kocyk sensoryczny z pluszu minky) i bebiko ( termofor z pestkami wiśni).
 
reklama
Guarana to zonk bo ja będę musiała prowadzić auto aż do 8m.
Dzięki Mamaa03.
Mychaa słodki Twój synek.
Moje dziewczynki mają dużo zabawek pewnie nowy dzidziuś też tak będzie miał bo się nie umiem opanować.Na topie teraz jest barbie...ich największa miłość.
A ja wstałam i u nas wiosna na całego.Kurtki nawet można zdjąć a rano jeszcze było zimno.Słońce już tak mocno świeci.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mój tak ma z pociągami. Ma swój własny stolik na nie. Kilka różnych rodzajów z szynami i jeden na prąd. Antyk z przed 30 lat. Co dwa lub trzy dni składamy jeden, rozkładamy drugi... no i jutro zabieram go do muzeum, gdzie są te jego antyki. Młody ma wymagania. Musi być taki z przed 1900 i kilka diesel. Rok temu wypożyczył sobie książkę o historii koleji i mu czytałam co wieczór. Teraz mamy kosmos i wszystko ciśnie z nim wiąże.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie nawidze zabawek grających u nas już nie jest zbyt wiele zabawek bo sukcesywnie robie porządki. A na polowkowe pewnie w 20 21 tyg pójdę.
U mnie też wiosna na parapecie
 

Załączniki

  • 20170215_161606.jpg
    20170215_161606.jpg
    262,7 KB · Wyświetleń: 48
Na mojego synka szumy nie działały. Ale przy dźwięku bicia serca zasypiał od razu ;) dlatego ja najpierw sprawdzę po narodzinach malucha czy szum się u nas sprawdza i dopiero wtedy ewentualnie kupię szumisia ;) nie lubię wydawać kasy nie potrzebnie :p
Ktoś pytał o test pappa. Ja nie robiłam w żadnej ciąży.
 
Klusek u nas dziś już 10 stopni było.To jest właśnie Szkocja...jednego dnia jest zima a drugiego już wiosna.
Tylkaaa ciesz się z tych wyników.
Patysia 152 a czasem są uwarunkowania medyczne bo ja np.też chodziłam do logopedy i gdyby tylko komuś w PL wtedy zachciało się zastanowić dlaczego nie mówiłam tak długo to może by mi zrobili badania genetyczne tak jak mojej Wiki i o moim obciążęniu genetycznym wiedziałabym zanim zaszłam w pierwszą ciążę.Ale w Polsce lubi się przyklejać łatkę że jak dziecko nie mówi długo to wina rodziców.Dziwne że rodzinach patologicznych dzieci szybko mówią.
Patysia dzieci dwujęzyczne też później zaczynają mówić.
Patysia to u nas chyba cieplej bo Wiki nie chciała już dziś założyć kurtki i w sweterku tylko szła.
Tylkaa u nas to samo...wożę dziewczyny do szkoły i przedszkola ale u nas wakacje są już od lipca.
Beata dziękuje za to radę z lodami.
No teraz już powinny u nas być chłopaki...za dużo babek to też niedobrze.
U nas w przyszłym tygodniu jest taki market z używanymi rzeczami dla bejbików ale ja chyba jeszcze poczekam bo chcę zakupić tam może huśtawkę lub krzesełko do karmienia a na to jest jeszcze czas.
Wiki tylko też już sika na toalecie.
 
Moje dziewczyny też uwielbiają skakać po tapczanach i łóżkach Beata.
Guarana o koncentrację to ja się nie boję...bo po 12 h zmianie nocnej też koncentracja też nie najlepsza a człowiek jeszcze w gigantycznym korku jedzie wiec już mi to weszło w nawyk że skupiam się cała siłą na drodze i sennośc odchodzi.Albo tak jak dziś po 2 h snu w dzień też jeżdżę z dziewczynkami.Zawsze jednak jeżdżę wtedy wolniej i trzymam duży odstęp od aut tak na wszelki wypadek.
 
Patysia152 chodziło mi o tego kokona.Nie uważam bezpiecznie zostawić w nim dziecka na kanapie.Nie wiadomo kiedy z niego zleci i z kanapy.Bezpieczniejsze jest łóżeczko lub wózek.O to mi chodziło.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Aha no ale to do lozeczka w tym kladziesz :) wtedy dziecko takie pewniejsze sie czuje. Albo jak spi z rodzicami maluch to tez mozna

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na mojego synka szumy nie działały. Ale przy dźwięku bicia serca zasypiał od razu ;) dlatego ja najpierw sprawdzę po narodzinach malucha czy szum się u nas sprawdza i dopiero wtedy ewentualnie kupię szumisia ;) nie lubię wydawać kasy nie potrzebnie [emoji14]
Ktoś pytał o test pappa. Ja nie robiłam w żadnej ciąży.
To ja mam 4 w 1 ewan the sheep tam jest szum z biciem serca, harfa z biciem serca, samo bicie serca i chyba szum odkurzacza :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do tabletów po czesci sie zgadzam, ale jest tez wiele swietnych filmikow edukacyjnych na yt uczacych liczyc czy poznawac anatomie czlowieka albo nauka angielskiego.. tylko to dla starszych juz dzieci. no i ukochana przeze mnie Masza, ktora sama ogladam a jeszcze nie mam dzieci. :D



Masza bije wszystkich na głowę. Polecam odcinek nr 5. Sama wśród wilków. Został przez nas okrzyknięty hiciorem :)
 
reklama
Do góry