reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nio , z tego co widzę teraz tego pełno, jak ja kupowałam to nie było takiego wyboru i mam taki w rolce na kołku jak na którejś aukcji. Wazne żeby miał jak największa skale, jak najwiecej kolorów :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dziękuję za informacje :)

głowa mi pęka :( mała jeszcze śpi,więc czekam aż wstanie z drzemki jak można to drzemką o tej godzinie nazwać :D

zazdraszczam pogody u nas co prawda dzisiaj odwilż ,ale pełno śniegu,paćka i mglisto
 
Klusek piekną masz panienkę.
O.paulina dokładnie jest teraz pełno fajnych aplikacji.Moja Emi jako autystyk ma najbardziej rozwinięty zmysł wzroku więc w ten sposób uczy się czytać i pisać.Tablet czy telefon to nie same zło.
Weronika test pappa to jedno z prenetalnych badań przesiewowych.To zwykłe pobranie krwi więc każdy może je zrobić by się upewnić że dziecko nie ma choroby genetycznej.W przypadku obciążeń genetycznych raczej od razu zalecają amniopunkcję bo test pappa wykrywa około 90% wad genetycznych więc nie daje 100% pewności.

rozumiem,dziękuję za objaśnienie :)
 
Mychaa już w zasadzie nie korzysta Wiki z nocnika.Jak zaczęła przedszkole to się przestawiła na ubikację ale czasem jak zajęta ubikacja mam jeszcze ten nocnik pod ręką bo ona trzyma do ostatniego momentu.
Lenka082 nawet mojej starszej zdarzy się zmoczyć w nocy jak przesadzi z drinkami.
Ja mam z kolei bardzo nisko szyjkę macicy.Czy któraś z Was też tak ma?Nic nie boli,nic nie kłuje ale szyjka jest nisko.W pozostałych ciążach nawet jej wyczuć nie mogłam.Może to taka moja uroda w tej ciąży.Ale trochę mnie to stresuje.Mam położną we wtorek to dopytam choć nie wiem czy w ogóle ją to wzruszy.Tu czasem jest olewka na takie sprawy.Nikt szyjki macicy nie bada przez całą ciążę.
 
Mychaa już w zasadzie nie korzysta Wiki z nocnika.Jak zaczęła przedszkole to się przestawiła na ubikację ale czasem jak zajęta ubikacja mam jeszcze ten nocnik pod ręką bo ona trzyma do ostatniego momentu.
Lenka082 nawet mojej starszej zdarzy się zmoczyć w nocy jak przesadzi z drinkami.
Ja mam z kolei bardzo nisko szyjkę macicy.Czy któraś z Was też tak ma?Nic nie boli,nic nie kłuje ale szyjka jest nisko.W pozostałych ciążach nawet jej wyczuć nie mogłam.Może to taka moja uroda w tej ciąży.Ale trochę mnie to stresuje.Mam położną we wtorek to dopytam choć nie wiem czy w ogóle ją to wzruszy.Tu czasem jest olewka na takie sprawy.Nikt szyjki macicy nie bada przez całą ciążę.

mi w poniedziałek na IP mierzyła i jest wysoko bo jakos ponad 4 cm mówiła,że to super,no ale jak masz niską to musisz lekarzowi o tym powiedzieć na następnej wizycie
 
Patysia152 jak dla mnie zbędny gadżet...moje dziewczynki nie cierpiały być tak ściśle otulane.
Ja mam usg połówkowe w 20 tc.
Na moje dziewczynki też szumy nie działały.
 
reklama
A w jakim wieku masz tego urwiska? :)

Mój jak nie raz przyśnie wieczorem, albo jak go wiozę z przedszkola i sie przebudzi to lepiej sie nie zbliżać, wszystko jest na nie, a jaka jeczydupka wtedy mu sie włącza, to o rany :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

w lipcu kończy 5 lat :) ale mojej małej ostatnio często się zdarza,że tak późno zasypia na drzemkę 17.00 i kima :)
 
Do góry