reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny jak to wygląda z tym drugim usg prenatalnym?
Jak byłam na pierwszym to doktor dał termin w jakim mam się zgłosić na to usg ale nic nie powiedział a ja nie myślałam wtedy o tym czy trzeba mieć znowu skierowanie od zwykłego lekarza prowadzącego?
czy może po prostu iść?
Przypominam że miałam wtedy te problemy ze się nie kwalifikuje do badań i za drugim razem się udało zrobić

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fajnie, ze tez macie takie podejscie do zabawek ;) a propo wzruszen, ostatnio ciagle placze jak Krzys wraca z przedszkola, bo mi codziennie bracia taki widok funduja :D
1487180870-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heya trajkotki :)

@klusek piękna córa !:)
@weronika123456 witaj wśród sierpniowek! :) odnośnie Twoich sączących sie wód to w pierwszej ciąży tak profilaktycznie kupiłam sobie takie papierki lakmusowe, one zabarwiają sie odpowiednio przy danym pH, wody płodowe maja chyba zasadowe i wtedy barwi sie odpowiednio na zielono. Kupowałam na Allegro, ale moze w aptekach tez można dostać, nie wiem... ale na pewno działają w 100%. Jak mi poszły wody przed porodem to z ciekawości sprawdziłam i sie zgadzało :)

Trzymam kciuki żeby to był po prostu wodnisty sluz!:)

Co do nocniczkowy grających, mój młody dostał to cos od dziadków taka jakby mała toaletkę:) głos wylaczylismy od razu ale długo korzystał, pózniej jako podstawkę miał do umywalki.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

o nie wiedziałam,że na all cos takiego dostanę,dziękuję za podpowiedź zaraz oblookam :)
 
My tez mamy szumisia dla Neli, maluchowi tez zamierzam kupic fajna sprawa, a szczegolnie te z czujnikiem snu :-)

Moja gwiazda najbardziej lubi bawic sie garnkami i pokrywkami :p

@klusek ale Domi ma geste wloski, super :-)


@weronika123456 u mnie (DE) ten test robia jak kobieta zajdzie w ciaze po 35r.z. , ja go nie robie, no chyba ze cos by bylo niepokojacego po usg :-/ . Dobze ze wyniki ok :-) , oszczedzaj sie ;-)

@safiya , a pewnie nie ma co popuszczac, jak pelny wynik to pelny, a nie jaja sobie robis, jak by co niech czesc kasy zwroca ;-) . Fajne gadzety Ci przyszly :-)

Dobra, obiadek zjedzony wiosna za oknem wiec uciekamy na spacerek :-*

Aa spruboje zalaczyc foto szumisia :p

Zobacz załącznik 795644

czyli to wiek ma do siebie czy nie?
 
Na mojego synka szumy nie działały. Ale przy dźwięku bicia serca zasypiał od razu ;) dlatego ja najpierw sprawdzę po narodzinach malucha czy szum się u nas sprawdza i dopiero wtedy ewentualnie kupię szumisia ;) nie lubię wydawać kasy nie potrzebnie :p
Ktoś pytał o test pappa. Ja nie robiłam w żadnej ciąży.

ok,nie robiłaś tego testu,ale ciekawi mnie dlaczego sie go robi? wiek? obciążenie genetyczne?
 
o nie wiedziałam,że na all cos takiego dostanę,dziękuję za podpowiedź zaraz oblookam :)

Nio , z tego co widzę teraz tego pełno, jak ja kupowałam to nie było takiego wyboru i mam taki w rolce na kołku jak na którejś aukcji. Wazne żeby miał jak największa skale, jak najwiecej kolorów :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klusek piekną masz panienkę.
O.paulina dokładnie jest teraz pełno fajnych aplikacji.Moja Emi jako autystyk ma najbardziej rozwinięty zmysł wzroku więc w ten sposób uczy się czytać i pisać.Tablet czy telefon to nie same zło.
Weronika test pappa to jedno z prenetalnych badań przesiewowych.To zwykłe pobranie krwi więc każdy może je zrobić by się upewnić że dziecko nie ma choroby genetycznej.W przypadku obciążeń genetycznych raczej od razu zalecają amniopunkcję bo test pappa wykrywa około 90% wad genetycznych więc nie daje 100% pewności.
 
reklama
@weronika123456 wskazaniami są wiek matki powyżej 35 lat, obciążenie genetyczne w najbliższej rodzinie i urodzenie wczeżniej dziecka z wadą genetyczną. Ale dużo lekarzy wykonuje test bez konkretnych powodów
 
Do góry