reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Kobietki moje po kilku dniach nieobecności nie ma opcji nadrobienia. 100 stron nowych mi wyświetliło !!! Szok [emoji3]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sensual ściskam mocno... Na pewno Aniołek do ciebie wróci.

Macie szalone tempo...
Witam 2 nowe koleżanki. Justynka ja też mam torbiel i choć lekarz mówił, że to nic groźnego to tez się tym przejmuję.

Boże dziś istne apogeum kleczenia nad kibelkiem. Chyba z 10 razy co najmniej, przez co musialam zwolnić się z pracy. Ostatnio konował nie chciał mi dać zwolnienia, a następną wizytę mam 12go. Umrę do tego czasu, bo pracuje z klientem. Przeszkadzają mi zapachy zwłaszcza jak przyjdzie wykąpany w perfumach, z kawą lub prosto po fajku... Masakra totalna. Na razie jestem tak wymęczona nudnościami i torsjami, że zamiast cieszyć się z ciąży przeklinam swoj stan. Do lodowki zajrzeć nie mogę bo wszystko mi cuchnie. Nic za wyjatkiem pomaranczy mi nie pomaga i nie smakuje ;( :(
 
U mnie tez ciezko. Mdlosci okropne. Wszystko jest fuj. Jak dzis skonczylam rozmowy z tronem to mnie rozwolnienie dopadlo. Zaparc nie mam. Jak juz to rozwolnienie. Slodyczy wogole nie moge i nie jem. Ukojenie daja mi pomidory. I na tym sie konczy. Zupy rez sa ok. Chleb tylko z serkiem smietankowym. Kiedy bedzie lepiej? No nic dziewczyny. Ide spac. Do jutra ;)
 
Kotomiś, nie czekaj do wizyty u gina. rodzinny tez Ci może wystawić zwolnienie. Ja się tak ratowałam, moja lekarka mi na tydzień wypisała. Pytała nawet czy chcę, żeby wpisać B na druku.
 
Ja mam to samo bo pracuje w salonie kosmetycznym i wszystkie "niunie" wylewają na siebie litry perfum. Albo śmierdzą im ręce papierosami [emoji20]
Najgorzej bo nie mamy socjalu i dziewczyny podgrzewają sobie jedzenie a mikrofali to łosoś to kurczak, jakieś indyjskie ryże curry... Mam dość. A na dodatek lawendowy spray do wc [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sensual ściskam mocno... Na pewno Aniołek do ciebie wróci.

Macie szalone tempo...
Witam 2 nowe koleżanki. Justynka ja też mam torbiel i choć lekarz mówił, że to nic groźnego to tez się tym przejmuję.

Boże dziś istne apogeum kleczenia nad kibelkiem. Chyba z 10 razy co najmniej, przez co musialam zwolnić się z pracy. Ostatnio konował nie chciał mi dać zwolnienia, a następną wizytę mam 12go. Umrę do tego czasu, bo pracuje z klientem. Przeszkadzają mi zapachy zwłaszcza jak przyjdzie wykąpany w perfumach, z kawą lub prosto po fajku... Masakra totalna. Na razie jestem tak wymęczona nudnościami i torsjami, że zamiast cieszyć się z ciąży przeklinam swoj stan. Do lodowki zajrzeć nie mogę bo wszystko mi cuchnie. Nic za wyjatkiem pomaranczy mi nie pomaga i nie smakuje ;( :(
Mi na wizycie usg lekarz pytał czy mam mdłości, jako że nie miałam(i mam nadzieje ze nie przyjdą:)) to ostrzegł że mogą się pojawić i powiedział że najskuteczniejsza na mdłości ciążowe jest witamina C tylko ta naturalna występująca np w cytrusach imbirze...
Koleżanka z pracy która też jest w ciąży jak jej powiedzialam zaczęła pić wodę z cytryną i troche jej złagodziło dolegliwości,
Myślę że w witaminie C jest tajrmnica tego że możesz jeść pomarańcze:D
 
A u mnie dzis ciagniecie w podbrzuszu i delikatne skurcze...mam nadzieje ze to macica sie rozciaga....choc mala panika juz jest

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
Ratatujek ja w polowie 8 tyg i wlasnie zaczal mnie bolec prawy jajnik i delikatne skurcze mam nadzieje ze to dzidzia bo wczoraj jak mi robila usg mowila ze jest na prawym jajniku zazylam nospe forte duphaston i leze dobrze ze dzieci dopiero co uspilismy:) poleze
 
reklama
@angelika ja też mam jutro wizyte o 14:30 też sie zaczynam denerwować....
@Lina1555 gdy byłam w 8 miesiącu starszy syn złapał ospe zadzwonilam do gina kazał mi natychmiast jechać do szpitala wojewódzkiego w którym podadzą mi przeciwciala tak zrobilam spędziłam tam niecałą dobę podali mi dozylnie Varitect nic sie po tym nie działo

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry