reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Angelika nie możesz tak...
Daj znac jutro koniecznie co po wizycie i weź sie za siebie. Moze masaż dla kobiet w ciazy Cie odpręży? Zakupy? Film?
Naprawdę łatwo sie wpakować w głęboki dołek w ciazy ale gorzej z niego wyjsć. Pamiętaj ze jesteśmy z Toba.
Każda ciąża jest inna i nie możesz sie przejmować ze Cie brzuch nie boli, naprawdę. Uspokój sie i pomasuj maleństwo i porozmawiaj z nim.
Ja jak sie denerwuje to przepraszam i mowię ze bede dbać o nie i ma sie nie bać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Masz rację... zdecydowanie...
Ale nadal mi ciężko wyłączyć emocje te negatywne....
Dlatego zdecydowanie muszę iść na zwolnienie. I jeździć częściej do rodziny i znajomych... A nie siedzę tu w tym zapizdziałym Ozorkowie i tylko myślę o tej zasranej pracy..
Wiem że to ona ze mnie zrobiła osobe taka zdenerwowana i pesymistyczną.. kiedyś taka nie byłam.
Byłam najbardziej pozytywną osoba jaka tylko ktokolwiek znał ;)
Muszę wrócić do Łodzi. Do rodziny i starych przyjaciół...

Dziękuję za słowa :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chyba muszę się jakoś ogarnąć do tej wizyty... Moje myśli są cały czas czarne... ze cały czas robię krzywdę dzidzi bo cały czas ją stresowalam... operacja psa, kłótnie w domu, straszna atmosfera w pracy..
Źle się odzywam...
i brak tych objawów... brak bolacego podbrzusza mnie przeraża.. .
Jak jutro zobaczę że z malenstwem jest wszystko ok to myślę że dopiero się uspokoje i zaczne już kupować ubranka czy coś żeby tylko nie myśleć o złych rzeczach..


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana spokojnie. Przegoń to czarnowidztwo. Nie możesz dzień w dzień się zadręczać. Prawda jest taka że dbamy wszystkie o dzieciątka jak tylko sie da, a tak naprawdę nie mamy wpływu na to co nam natura uszykuje. Ciesz się że się udało, czasami ludzie starają się latami. No już! Nosek do góry, cycki do przodu!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ciągle Was czytam ale zanim nadrobię to już zapomninam co miałam odp każdej z osobna.
Sensual przesyłam Ci iskierki wsparcia!

Dzisiaj byłam na konsultacji u ginka odnośnie ospy w przedszkolu u synka i polecił a wrecz nakazał aby syn pozostał w domu do czasu kiedy ucichną przypadki zachorowań. Bo może mieć wpływ na dzidzię w tym szczególnym I trym kiedy wszystko się kształtuje i lepiej dmuchać na zimne. Dodam, że w dzieciństwie przechodziłam ospę. Przeszperałam Internet oczywiście i mam obawy. Bo był już 2 razy w przedszkolu.... Dziewczyny czy miałyscie już takie doświadczenie z Waszymi dziećmi i ciążą razem?
 
Sensual, strasznie mi przykro :-( :( Wywal z siebie emocje, a potem głowa do góry. Teraz się nie udało, to nie był czas tego Maleństwa. Ale następnym razem pewnie będzie wszystko dobrze. Trzymam za to kciuki.
 
Kochana spokojnie. Przegoń to czarnowidztwo. Nie możesz dzień w dzień się zadręczać. Prawda jest taka że dbamy wszystkie o dzieciątka jak tylko sie da, a tak naprawdę nie mamy wpływu na to co nam natura uszykuje. Ciesz się że się udało, czasami ludzie starają się latami. No już! Nosek do góry, cycki do przodu!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
heh dzięki kochana :)
Postaram się ogarnąć.. teraz to chyba pójdę tylko spać... A jutro będę odliczala godziny i minuty do wizyty u lekarza... i do zobaczenia serduszka...
Teraz powinno bić już szybciutko bo ostatnim razem był sam początek.
Mam nadzieję że dzidzia jest silna i wyciągnie że mnie wszystko co mam najlepsze tylko po to żeby sobie dać :)
Ściskam kochana [emoji8]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie mamusie i jednoczesnie bede musiala sie z Wami pozegnac. Rano dostalam brazowe plemienie i za godzine bylam juz w szpitalu u mojego lekarza. Zrobil usg i stwierdzil ze ciaza obumarla serduszko nie bije :( jestem juz na oddziale o 13 dostalam pierwsza tabletke na wywolanie poronienia. Brzuch boli okropnie a to dopiero poczatek:( dziewczyny nie bede Was tu zalamywac dlatego zegnam sie i zycze wspanialych miesiecy zakonczonych latwymi porodami.
Tak mi przykro.... Straszne ... :(
 
@Angelika:)
Ja też często miewam źle myśli... ze nie mam bólów brzucha, teraz ze wymioty się skończyły to pewnie źle oznacza...i co chwila to jakaś głupia myśl przychodzi do głowy. Ale staram się te złe myśli odpedzac bo wiem ze to nic nie da... wiem jak się czujesz ze swoimi wątpliwościami... ale pamiętaj- musimy myśleć pozytywnie, róbmy to dla dzidzi ;)
 
reklama
@Angelika:)
Ja też często miewam źle myśli... ze nie mam bólów brzucha, teraz ze wymioty się skończyły to pewnie źle oznacza...i co chwila to jakaś głupia myśl przychodzi do głowy. Ale staram się te złe myśli odpedzac bo wiem ze to nic nie da... wiem jak się czujesz ze swoimi wątpliwościami... ale pamiętaj- musimy myśleć pozytywnie, róbmy to dla dzidzi ;)
Więc mamy dokładnie to samo z tym że ja czasami nie umiem odpedzic tych myśl a wręcz się w nich zagłębiam...
Jeśli jutro będzie wszystko ok to zmieniam swoje życie

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry