reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Anett84 będzie dobrze głowa do gory;)
ja mam troche zlosci na meza bo wydaje mi sie ze to tak szybko ze bedzie ciezko i wgl..
Ale wiem ze mam dużą pomoc z każdej strony i to mnie pociesza.
 
To prawda wszystko takie śliczne☺.
My wózek i łóżeczko też na pewno kupimy w 8 mcu, ale wcześniej jak już będzie wiadomo kto mieszka w brzuszku to z córką będziemy kompletowac powoli wyprawkę. Też wolę sama ogarnąć i spokojnie ostanie tygodnie czekać. Póki co nie kupuję nic☺ ale oglądam. ..i cieszę oko.
 
Ja na dziewczynkę mam wszystko więc mnie wszystko omija niestety:( ale jakby był chłopczyk to szał zakupów pewnie się zacznie gdy będzie wiadomo co będę miec . Czyli za jakieś może trzy miesiace
 
Dziewczyny to prawda ze ma nie być becikowego już?
nic mi nie wiadomo o tym, mają własnie wnieść chyba na lepsze, że dla każdego tak jak kiedyś ma być, bo teraz jest próg dochodowy 1922zł na osobę przekracza więc jeśli wasze zarobki z jednym dzieckiem by przekraczały 5766 to nie dostanie się
 
Mnie już tak nie ciągnie, mniej ale w pierwszych tyg 5-7 to non stop czułam. Teraz sporadycznie. Nieraz kuje, zwłaszcza jak wstaje.No spe weź sobie.
 
reklama
@GuaRaNa ja też w to nie wierzę, ale wtedy co teściowa to gadała przy pierwszej ciąży, a mi nazwoziła ciotka ciuszki i straciłam ciąże to mój myśli chyba teraz ,że to prawda :/ , ale ja i tak będę robiła około 5 miesiąca z synem też tak miałam ,nie będę czekać na łóżeczko do dnia porodu czy wózek na pewno będę miała już w domu w 8 miesiącu wszystko , bo bym tego nie zniosła, ja lubię mieć wszystko sama porobione a nie ,że ja będę w szpitalu , a mąż pójdzie kupić łóżeczko itp. wściekliznę bym dostała :p
Nie no wiadomo - w 8 miesiącu to już prawie na walizkach ;) wszystko musi być gotowe.

Przypomniało mi się jak mi mama wysłała paczkę - zdążyłam wszystko uprać i wyprasować i do szpitala :D mój tylko pościel ubrał w łóżeczku.

Co do becikowego jak nie zmienią to też się nie załapiemy :/

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry