reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Macie zapisane 3 strony gdzie ja dopiero wstaje [emoji13]
Mnie wlasnie teraz czuje jak ciągnie [emoji4] lubię to uczucie.
atfk piękny brzusio [emoji7]
marii19 kurde co za dziad... Nie dość ze prywatnie idziesz to takie cyrki odstawia. Mi tu facet tez tak zrobił to odstawiłam scenę płaczu i nie musiałam płacić (dodam ze wizyta £130...) powiedział mi ze za wczesnie przyszłam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tam już chyba jutro ruszę na zakupy.Jutro z samego rana mam badanie serca więc trzymajcie dziewczyny jeszcze kciuki żeby mi coś tam jeszcze nie wyszło zwłaszcza teraz jak jestemw ciąży.To potemna zakupy sobie skoczy.Wolę zakupy rozłożyć w czasie tym bardziej że nie mam nic.
Koko to mamy taką samą sytuację w domu.
Miodulka ja mam 2 córeczki więc teraz wszyscy wróżą nam syna.
Trzymam kciuki za betę.
Nusia123 nie przesadzaj żeby od kaszlu od razu poronić.Fakt fakt że boli od tego aż brzuch ale napewno poronienie jest niemożliwe.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Glowa też mnie pobolewa ostatnio. A odstawiłam moja ukochaną kawe poranną. ..no zapach zaczął mi przeszkadzać i to może od tego. W weekend słabą wypiłam...z duża ilością mleka bo tak mi się chciało.
Mój gin też mówi że takie ciągnięcia, pobolewania to norma - póki nie ostry ból i nic do tego nie ma innego.
Też jesteście takie spiace?Kurde z tym nie mogę sobie poradzić. ..
 
Koko ja dopiero zobaczę fasolkę 25 stycznia.Mnie też odrzuca od słodyczy w tej ciąży.
Za necia zazdroszczę...mnie ciągle odrzuca od jedzenia.
Emikaa trzymam kciuki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ikulka dzisiaj jest chyba coś z ciśnieniem. Mnie też boli a mój M ma migrenę :/
Wiecie niby trzecia ciąża a czuję się jakbym była w pierwszej :p czasami jak mówię mojemu M że właśnie coś mnie kłuje w podbrzuszu i nie wiem czy to normalne to on na to że przecież w poprzednich ciążach też tak miałam.
 
@GuaRaNa to ile was jest w rodzinie , bo jak czwórka z tym co się urodzi, bo je się od razu wlicza to nie możecie przekroczyć 7668zł, ja ledwo się załapałam z mężem, bo mi z 7200zł razem nie raz mieliśmy, gdyby to było moje pierwsze dziecko, a nie drugie to byśmy nie dostali już jak wtedy
 
reklama
Do góry