reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja pracuje w sekretariacie szkoły. ..mam plan pracować do kwietnia. ...ale czy mi się uda. Jak mi to spanie nie przyjdzie to chyba nie wytrzymam
 
reklama
Ból głowy to tez hormony [emoji20]
Ja śpię na okrągło dzien noc ile sie da.
Wlasnie jem płatki i czuje je w samym gardle... Muszę jeść po woli ok 30min zeby sie przyjęło...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline pisze:
Widziałam właśnie w tv ze tam za granica szybko wypuszczają, u nas zazwyczaj po Sn 3dni a po cc6 dn
Ale to nie zagranicą :blink: W Krakowie :blink: Jak widzisz wszystko zależy od szpitala.

Lina1555 pisze:
Juz chodziłam normalnie tylko przy wstawaniu z łóżka pobolewało bo wiadomo mięśnie przecięte to boleć musi
Absolutnie nie przecinają mięśni podczas cesarki. Boże :laugh2:. Mięśnie na brzuchu są pionowe, są po prostu rozsuwane, a rozcinane są powłoki brzusznej i macica.

Adeline, teściowa dobra :laugh2:. Jak to po porodzie kupować ubranka? I całe wyposażenie też? :blink: A do porodu to bez ubranek? Eee tam, olej zabobony. Z resztą, masz już dziecko to wiesz czy realne jest zajmowanie się takimi rzeczami po porodzie. Powiedz jej, że bardziej jesteś odpowiedzialna i praktyczna niż zabobonna i tyle :-p.

Atfk, o wow! Ale brzuszek juz! I spodnie ciążowe! Kurcze, a ja mam kiepściznę, bo wszystkie ubrania ciążowe sprzedałam 3 miesiące temu :dry:. Miały się już nie przydać. Tak samo jak cześć rzeczy po dzieciach. M.in. laktator. Nic tylko siąść i płakać.

Ikulka, ja nie słyszałam, żeby nie miało być becikowego. Ale w sumie nie zdziwiłoby mnie to, skoro jest 500+. Ale nie sądzę, żeby mieli usunąć becikowe. Nam się udało, bo przy pierwszym synu nie było progu dochodowego i załapałem się zarówno na becikowe ustawowe jak i gminne :-) Przy drugim wprowadzili co prawda już próg, ale te 1922 netto na osobę, a nam wyszło jakieś 1400. Juz tylko na gminne się nie załapalismy. Teraz tym bardziej się na ustawowe załapiemy, a może i na gminne.
 
Ostatnia edycja:
Dzag82 brzuszek się zmienił w sumie w tym tygodniu. A spodnie właśnie kupiłam i była przymiarka hii bo też nic nie mam. Nic a nic. Kupię Jeszce ze 2 pary leginsow ciazowych na wiosnę i jakoś się przelata☺.
 
ja miałam 3 razy czyszczona macice a 4raz byl z cc lekarze zalecali mi cc z obawy, ze macica może pęknąć przy Sn , bo jest oslabiona po tych wszystkich skrobaniach
 
reklama
Do góry