reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry :happy:.
ja w pracy. ..ustne tu chyba.
Od rana tradycyjne szarpanie...mam nadzieję że niedługo przyjdzie.
Ja po 2 cc.Syna nie dałam rady wyprzeć już Przy pełnym rozwarciu bo się zaklinował, miał duży obwód główki więc pocieli mnie w nocy żeby się niuniek szczęśliwie urodził. A przy Kai nie miałam żadnej akcji porodowej i podjęli decyzje o cc.Miałam dwa różne znieczulenie. Oba wspominam Oki. Po narkozie miałam kaszel- od intubacji.Teraz teraz będę miala cc i z pewnością wezmę znieczulenie w kręgosłup.
 
reklama
Dzien doberek.
Ja również czuje się senna, po posiłkach mam lekkie mdlości i brzuch wzdęty, a tak poza tym nic kompletnie się nie dzieje. Poprzednia ciąża zakończyła sie CC( w pełnej narkozie) i na szczęście kilka godzin po zmuszona byłam do wstania z łóżka i w miarę szybko doszłam do siebie. Fakt, nie wytworzył mi się pokarm, mały ciągle głodny, dokarmiany butelką, szybko przyzwyczailł się do mleka modyfikowanego i po 2 tygodniach strasznych prób karmienia naturalnie, zrezygnowałam. A jak u Was z różnicą 5-6 letnią między dzieciakami? Dogadują się?
 
Ja najpierw sie tak poryczalam, ze nie mogłam sie opanować,ale jak juz jechałam to juz opanowana w miarę, na IP tylko głos mi drżał jak musiałam im powiedzieć po co przyjechałam. Dobrze ze wybrałam mniejszy stary szpital w miasteczku obok, przynajmniej ludzi nie było, bo w warszawskich to w takich godzinach zawsze Meksyk i kilkugodzinne oczekiwanie nieważne czy sie rodzi czy sie roni...
Dziękuje raz jeszcze za pozytywne wibracje od Was :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Emika a skad dokladnie jestes?
 
Ikulka - super róznica, ja żałuje, że nie zdecydowałam sie na powiekszenie rodziny wcześniej. Jestem po 30 więc teraz doszły obawy czy wszystko będzie z dzieckiem ok.
U nas po CC wypisują w 4 dobie, ja się wypisałam na własne życzenie, ponieważ jeszcze trochę w tym szpitalu i skończyłoby się głęboką depresją. W domu doszłam do siebie o wiele szybciej.
 
Dziewczyny jak to jest z tą cesarką ? Cały czas o tym myślę że względu na tą dziurę w siatkówce....
Niech mi powie ktoś kto to przeżył jak to wygląda? czy znieczulenie to jest to okropne w kręgosłup? [emoji32]
I ile po zabiegu czujemy się źle? Mój mąż nie ma pojęcia jak opiekować się dzieckiem a rodzinę mam daleko... będę wstanie się zajmować bobasem pomimo cięcia?
tak mnie wzięło na rozmyślania..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja pierwsza cesare mialam w narkozie. Dzieckiem zajmowaly sie cala noc pielegniarki - ces byla o 20 , nasteonego dnia o 6 rano z pomoca poloznej poszlam pod prysznic, Bolalo - ale jakos bez tragedii, ale pomoc kogos jest niezbedna,
Druga cesarka w znieczuleniu- nie jest zbyt przyjemne jak wkuwaja sie w kregoslup ale nie boli. Poprostu nieprzyjemne. Pozniej jest tak ja w pierwszym przypadku chociaz ja osoboscie po 2 dluzej dochodzilam do siebie
 
reklama
Do góry