reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Tak przyszościowo, jak będziecie kompletowały wyprawkę dla maluchów to polecam bloga www.srokao.pl Tam są analizy składów m.in. chusteczek nawilżanych, oliwek, balsamów i płynów do kąpieli :)
Dokładnie js też polecam ta stronę bo dzięki niej dowiedzialam się dużo o produktach. Dla corki jak robilam wyprawkę to korzystałam z tej strony bo jest poprostu świetna!
 
reklama
Ja mam tak ze dobrze sie czuje w ręcz rewelacyjnie jak jestem w domu i śpię do 10, ale jak mam iść do pracy to od razu mdłości.
Aktualnie czuje sie dobrze tylko mega zmęczona i kac[emoji13] pali mnie w przełyku i jak pije to nic nie czuje. I jak wstałam z łóżka (a nie wstaje szybko tylko siedzę przez jakieś 3-5sek) to mi sie w głowie zakręciło aż ciemność zobaczyłam.
Ja wierze ze jest dobrze, nie chce wymiotować nawet [emoji13]
Wlasnie mysle ze duży wpływ na mdłości na zmęczenie i stres.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam tak jak chodziłam do pracy - czułam się o wiele gorzej. Miałam mniej snu plus nieregularne posiłki - było mi non stop niedobrze. Tak ja sobie to tłumaczę ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka, ja też obżarta ;)

@angelika masz płatne 100%, a jak weźmiesz pierwsze od rodzinnego a potem od gina to i tak zus dopłaci do tych 100%

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie, a jak powiesz rodzinnemu żeby zaznaczył ciąże to tez nie powinien robić problemu, i wtedy 100% No chyba ze bedzie chciał jakieś potwierdzenie Usg lub betę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mogą...
Dla mnie w tym momencie żadne pieniądze sie nie liczą, mam straszny żal do siebie za poprzedni raz, czuje ze to była moja wina, stresowałam sie i popadłam w paranoje ...
Nigdy sobie tego nie wybacze. Na zwolnienie mogłam iść 1 marca a poroniłam 29 luty. Zbieg okoliczności ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie musisz mieć straszne wyrzutu sumienia... :( Masz rację.. lepiej zacisnąć trochę pasa ale nie mieć takiego ryzyka...
Niestety ale tam jak kiedyś wspominałam na umowie mam najniższa krajowa czyli 1350zl netto a tak na prawdę zarabiam około 2000zl...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lusia trzymaj sie ! Musi być dobrze! U mnie dzisiaj znowu tez troszkę śluzu z jasna krewka ale dosłownie minimalnie,ale juz sama nie wiem czy nie powinnam tego jechać sprawdzić, tyle ze w 2 ciąży tez tak miałam, dostałam wtedy duphaston pózniej luteina a i tak sie zakończyło...moze to z szyjki:/ mam jeszcze luteinę w domu, zastanawiam sie czy nie zaaplikować jej na własna rękę, zaszkodzić pewnie nie zaszkodzę, ale nie nawidze tych dowcipnych leków...ehhh, chciałabym wytrwać do tej wizyty 27/12...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Emiko kochana natychmiast po swietach jedz na wizyteii i popros o luteine ja mam 2 tyg duphaston a potem przechodze na luteine prosze uwazaj na ten rozowy sluz ja sie czujepewniej ale czasami wciaz mam zarozowiony sluz albo mnie tam w srodku zakluje i bardzo sie wtedy boje tak bym chciala zebsmy juz mialy nasze malenstwa na rekach :*:*
 
Nusia123 nie przejmuj się z malenstwem na pewni jest wszystko dobrze moze to te jakieś krwiaczki :)

Znowu wzięłam te swoje witaminy i mi niedobrze po nich.
Koniecznie je zmieniam.


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Angelika tak jaks krwiaczek w trofoblascie 3mm nast wizyta 02.01 z usg licze ze bedzie dobrze i uslysze juzbicie serduszka :):) to bedzie 7 i 1 dzien..
 
reklama
Ja biore tylko folik bo tylko to mi kazal brac.... wizyta 28.12 juz u innego gina ciekawe co powie... dziewczyny wesolych i spokojnych swiat wam zycze ja mam zjazd rodzinny i nie mam czasu nawet czytac co piszecie :(
Plamienie mam nadal i najczesciej z zasmego rana. Zastanawiam sie czy to nie przez ta luteine...
Luteina podtrzymuje ciaze kochana zaraz po swietach dzwon do gin i zapytaj:)
 
Do góry