reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry w ten świąteczny poranek:) Ja sobie tez nie odmawiałam:) jadłam to na co miałam ochotę :) a ze uwielbiam karpia i ten jego mulisty smak, na który czekam cały rok zjadłam 3 kawałki :D Grzybowka,salateczki om nom nom :)
Od zawsze lubię smakować sie w dobrych rzeczach:) Wogole uważam jedzenie za jedna z lepszych przyjemności w życiu Hahaha ( i dla tych co od razu pomyślą o spaślaku przed tv, spokojnie...to nie mój obrazek:p mieszczę sie w drzwiach Hahaha;) miłego dzionka! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahaha kurcze Brawoo Ty[emoji5]Ja tez lubię jeść[emoji7]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
reklama
U mnie to jelitówka niestety.Córeczki miały ją na początku tygodnia.Teraz kolej na mnie i męża.To trzeba mieć pecha by tak czuć się na święta.Ale tradycyjną kolację wczoraj zjadłam nawet mimo tego że było mi źle.

Za necia na przeprowadzkę polecam Szkocję.Jest czysto i przepięknie.

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja polecam minimum.Niemowlak nie potrzebuje tych wszystkich produktów które znajdujemy w sklepach.Szampon na początku po co skoro większość dzieci nawet nie ma włosów.Zamiast dziecko oliwkować lepiej wlać trochę oliwki do kąpieli by skóra się nawilżyła podczas kąpieli.Zamiast talku o niebo lepsza mąka ziemniaczana bo bez chemii.Jeśli dziecko nie ma problemu ze skórą tak jak moja młodsza to nawet nie trzeba nic stosować do pupki.Umyć tylko po każdym przebraniu pieluszki no i pieluszki często zmieniać.Moja starsza miała od urodzenia problemy skórne więc niestety od urodzenia jest na emolientach.Teraz wiemy że to wynik jej alergii pokarmowej.

Miłego świętowania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to jelitówka niestety.Córeczki miały ją na początku tygodnia.Teraz kolej na mnie i męża.To trzeba mieć pecha by tak czuć się na święta.Ale tradycyjną kolację wczoraj zjadłam nawet mimo tego że było mi źle.

Za necia na przeprowadzkę polecam Szkocję.Jest czysto i przepięknie.

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja polecam minimum.Niemowlak nie potrzebuje tych wszystkich produktów które znajdujemy w sklepach.Szampon na początku po co skoro większość dzieci nawet nie ma włosów.Zamiast dziecko oliwkować lepiej wlać trochę oliwki do kąpieli by skóra się nawilżyła podczas kąpieli.Zamiast talku o niebo lepsza mąka ziemniaczana bo bez chemii.Jeśli dziecko nie ma problemu ze skórą tak jak moja młodsza to nawet nie trzeba nic stosować do pupki.Umyć tylko po każdym przebraniu pieluszki no i pieluszki często zmieniać.Moja starsza miała od urodzenia problemy skórne więc niestety od urodzenia jest na emolientach.Teraz wiemy że to wynik jej alergii pokarmowej.

Miłego świętowania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
ja tez wlewalam oliwke do wody, i make ziemniaczana nie zawodny sposób, zdrowka dla was
 
U mnie to jelitówka niestety.Córeczki miały ją na początku tygodnia.Teraz kolej na mnie i męża.To trzeba mieć pecha by tak czuć się na święta.Ale tradycyjną kolację wczoraj zjadłam nawet mimo tego że było mi źle.

Za necia na przeprowadzkę polecam Szkocję.Jest czysto i przepięknie.

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja polecam minimum.Niemowlak nie potrzebuje tych wszystkich produktów które znajdujemy w sklepach.Szampon na początku po co skoro większość dzieci nawet nie ma włosów.Zamiast dziecko oliwkować lepiej wlać trochę oliwki do kąpieli by skóra się nawilżyła podczas kąpieli.Zamiast talku o niebo lepsza mąka ziemniaczana bo bez chemii.Jeśli dziecko nie ma problemu ze skórą tak jak moja młodsza to nawet nie trzeba nic stosować do pupki.Umyć tylko po każdym przebraniu pieluszki no i pieluszki często zmieniać.Moja starsza miała od urodzenia problemy skórne więc niestety od urodzenia jest na emolientach.Teraz wiemy że to wynik jej alergii pokarmowej.

Miłego świętowania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Szybkiego powrotu do zdrowia[emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
Luska, o biedni Wy :-( :( Jelitówka sama w sobie paskudna, a na święta to podwójnie. Na pocieszenie jutro już wszystko będzie ok :sorry2:. Zdrówka.
 
reklama
Do góry