reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam.
Sam stres nie wywoła poronienia lub wczesnego porodu zawsze decydują też o tym inne czynniki.Ale sam stres jest szkodliwy dla dzidziusia.Nie warto ryzykować by urodził się zestresowany i wiecznie zapłakany.
Przykro mi jak czytam te Wasze historie o stratach dzieci.Ja akurat z tych co do noszenia ciąży jestem.Nie dość że w żadnej ciąży nawet odrobinki krwi nie zobaczyłam nawet po amniopunkcji i nigdy też nie poczułam żadnego skurczu nawet przepowiadającego,żadnego bólu brzucha ani nic takiego.Dlatego musiałam za każdym razem mieć indukcję porodu bo moja macica samoistnie się nie kurczy więc nie wiem ile bym w ciąży musiała chodzić pewnie jak słonnica 2 lata hihi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja sie boje ze cos nie tak .... spać mogłabym wszedzie i caly czas.To juz koniec 9t.Mdlosci przeszly ale sennosc jest tragiczna.Glupiego filmu nie moge obejrzec.

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
Ja również mam wpisana najniższą a zarabiam ponad 2tysiące. Ale już jestem na l 4, staraliśmy się o dzidzie ponad 2 lata i myślę że nie ma co ryzykować szczególnie w tych pierwszych miesiącach- nie wiem jaka masz pracę, ja praca z ludźmi, którzy ciągle chorzy przychodzą i na dodatek nieraz i nie dwa wyprowadzają z równowagi. W dodatku lekarz kazał mi leżeć i odpoczywać bo miałam delikatne plamienie które już ustalo, więc tymbardziej się nie zastanawiałam. To szczególny czas, nieraz dany 1 x w życiu, trzeba odpocząć i przygotować się na nadejście bobasa [emoji7]

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja prowadzę sklep internetowy w firmie odzieżowej więc praca jest lekka a klientki jakoś specjalnie mnie nie przejmują. Ale gorzej z szefostwem... denerwują mnie cały czas, wieczne problemy, oskarżenie i niezadowolenie. W te wakacje nawet miałam nerwice przez tą sytuację i od 2 lat męczą mnie nerwobóle...
I mam rozmyślenia a może się uda jeszcze jeden miesiąc przepracowac bez nerwów chociaż szczerze w to wątpię...


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nadal nie mam za bardzo objawów tylko ból piersi i lekkie mdlosci jak jestem bardzo głodna... idę 4 stycznia prywatnie do lekarza żeby zobaczyć czy wszystko jest ok :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja swojego horroru związanego z poronieniem nigdy nie zapomnę będzie to mi zawsze w głowie siedzieć , stąd obawy i wieczne nie dowierzanie ,że może być w porządku , choć naprawdę staram się mega pozytywnie myśleć , ale wciąż latam jak wariatka sprawdzać czy krwi nie ma na majtkach :/ to norma
 
Ja to potrafię wszędzie zasnąć... chodzę jak na haju hehe. Mdłości ciągle takie same. Ale nie narzekam bo w tamtej ciąży wymiotowalam jak kot...
 
reklama
Ja swojego horroru związanego z poronieniem nigdy nie zapomnę będzie to mi zawsze w głowie siedzieć , stąd obawy i wieczne nie dowierzanie ,że może być w porządku , choć naprawdę staram się mega pozytywnie myśleć , ale wciąż latam jak wariatka sprawdzać czy krwi nie ma na majtkach :/ to norma
Straszne jest żyć cały czas w takiej nie pewności i strachu... Chociaż mi też się zdaza że poczuje mokro w majtkach i mam zawał serca. ..

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry