reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Siemka właśnie dołączyłam jestem w 6 tyg widziałam serduszko i wiecie co boję się

Termin na 15.08
Mala witaj .Nic sie nie bój z nami będzie ci raźniej[emoji5][emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
reklama
Witam dziewczynki już prawie po świętach :)
U mnie spędzone na spokojnie bez nerwów w małym gronie :)
Niestety kupiłam 3 karpie i znalazłam jakiegoś robaka w jednym więc wszystkie poszły do śmieci.
Ogólnie byłam strasznie zaskoczona że tak ciężko się tym roku dostać karpia.

Troszkę zaczęłam się martwić bo zatrzymały mi się wszystkie objawy ciążowe. Żadnych zachcianek, mdlosci podbrzusze też bardzo zadko boli... Ale żadnych plamien nie miałam więc staram się myśleć pozytywnie.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mala200788 Witaj :) gratulację

@Angelika:) powiem ci ,ze ja mam też takie dni kiedy czuję się jakbym w ciąży wcale nie była, ale po paru dniach znów kryzys i mdłości, u nas karpi zawsze na maksa dużo stawy Milickie nigdy nie brak
 
Ja mam tak ze dobrze sie czuje w ręcz rewelacyjnie jak jestem w domu i śpię do 10, ale jak mam iść do pracy to od razu mdłości.
Aktualnie czuje sie dobrze tylko mega zmęczona i kac[emoji13] pali mnie w przełyku i jak pije to nic nie czuje. I jak wstałam z łóżka (a nie wstaje szybko tylko siedzę przez jakieś 3-5sek) to mi sie w głowie zakręciło aż ciemność zobaczyłam.
Ja wierze ze jest dobrze, nie chce wymiotować nawet [emoji13]
Wlasnie mysle ze duży wpływ na mdłości na zmęczenie i stres.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Mala.Ja też nie mam przeważnie objawów ciąży chyba że akurat mdłości mnie dopadają.Ale ka się cieszę z tego bo mam 2 małych dzieci plus praca to jednak lepiej jak rano czy w pracy czy w domu przygotowując dzieci do szkoły i przedszkola czuję się dobrze.
U nas święta też mijają spokojnie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie poza sennością w dzień i od czasu do czasu pobolewania podbrzusza innych objawów brak. Cieszę się że mdłości mnie jak narazie omijają bo była by to masakra dla mnie. Ale spanie w nocy....brak słów.... o mojej ulubionej pozycji na brzuchu mogę zapomnieć piersi nie dają rady, poza tym ważą chyba tonę dwa razy pielgrzymka do toalety, plus dzisiejsze koszmary.... brrr.... no i brzusio po dzisiejszym obzarstwie to minimum szósty miesiąc..... pozdrawiam
 
oj tak brzuch jest okropny po wyglądzie to chyba jutro powinnam rodzic. [emoji14]
Cały czas się zastanawiam czy iść na już na zwolnienie od 6 stycznia czy przemęczyc się do końca.. zawsze to 600zl więcej niż na zwolnieniu. Ale strasznie się boję że tak mnie zrenerwuja w pracy że coś się stanie maleństwu.. chociaż nie wiem czy nerwy mogą mieć aż taki skutek...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mogą...
Dla mnie w tym momencie żadne pieniądze sie nie liczą, mam straszny żal do siebie za poprzedni raz, czuje ze to była moja wina, stresowałam sie i popadłam w paranoje ...
Nigdy sobie tego nie wybacze. Na zwolnienie mogłam iść 1 marca a poroniłam 29 luty. Zbieg okoliczności ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
oj tak brzuch jest okropny po wyglądzie to chyba jutro powinnam rodzic. [emoji14]
Cały czas się zastanawiam czy iść na już na zwolnienie od 6 stycznia czy przemęczyc się do końca.. zawsze to 600zl więcej niż na zwolnieniu. Ale strasznie się boję że tak mnie zrenerwuja w pracy że coś się stanie maleństwu.. chociaż nie wiem czy nerwy mogą mieć aż taki skutek...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

Hm no ale na zwolnieniu ciążowym dostajesz 100% pensji...?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry